mrtymsk kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru 13tpro 4.5 g ve VOLTE sorunu

Teşekkür ederim kardeşim sorunu kökten çözdüm.
  2. M

Rica ederim güle güle kullanın bilgi paylaştıkça değerlenir 🙏
  3. M

Çözüldü Mi 13T Pro 4.5G İnternet Erişim Sorunu

Bibergolge isimli arkadaşımızın da yardımıyla sorunu çözdüm. Kısaca sorunu özetleyip çözümü anlatacağım. Hattım Türk Telekom, Artvin ilinde yaşıyorum burda kesinlikle 4.5g aktifken ne İnternet erişimim vardı ne de sms atabiliyordum sadece arama yapabiliyordum. Trabzon'a gittiğimde herhangi bir...
  4. M

Kardeşim şimdi farklı menüler test ederken biraz kurcaladım ve sorunu çözdüm bu bahsettiğin ayarları yapmadan sadece eklediğim resimdeki yerde değişikmiş yaptım ve Türk Telekom Online işlemler üzerinden hat resetleme yaparak telefonu yeniden başlattım sorun çözüldü. Bu sorunun çözülmesinde senin...
  5. M

Zaman ayırıp cevap yazdığınız için teşekkür ederim. Açıkçası mesajınızı görünce çok heyecanlandım sanırım bu sefer çözüldü dedim fakat dediklerini bire bir denememe rağmen sonuç olumsuz. Bugün Türkcell ile test etme imkanı buldum onda sorun olmadan 4.5G İnternet erişimini sağladım hatta bayağı...
  6. M

hocam ben sorunu size aktaramadım sanırım, bende tercih edilen ağ türünde 4.5G seçildiğinde ve telefonun sağ üst kısmındaki şebeke bölümünde 4.5G ibaresi olduğu andan itibaren telefon ne internete bağlanıyor ne sms atıyor lakin arama yapabiliyorum. Çok gariptir ki, Artvin ilinde ikamet ediyorum...
  7. M

Başka cihazlarda sorun yok sadece 13t pro'da oluyor.
  8. M

Herhangi bir imei değişikliği yapılmadı garantili cihaz.
  9. M

Merhaba, arkadaşım bende 4.5g erişim sorunu yaşıyorum siz sanırım sorunu çözdünüz, bize de yardımcı olabilir misiniz nasıl çözdüğünüzü anlatarak. Hattım Türk Telekom sadece h+ yazarken internete erişim sağlayabiliyorum. 4.5g geçince İnternet erişimim olmuyor malesef ve çözemedim bu sorunu bir...
  10. M

Trabzon da sorun yaşamadım şimdi rizeye geldim burda da 4.5g'de internet erişimi yok sorun kesinlikle Türk Telekom kaynaklı. Telefonu daha yeni güncelledim hatta hard reset + sıfır kurulum yaptım ama sonuç aynı. Online işlem merkezinde bende mi 13t pro olarak görüyorum ama bazı noktalarda sorun...
  11. M

Güncelleme: bugün iade için Trabzona geldiğimde fark ettim ki Trabzon Merkez'de sorunsuz 4.5g erişimim var sanırım sorun Türk Telekom kaynaklı yaşadığım yerde sağlıklı sinyal alamıyorum veya telefon o aralığı desteklemiyor da olabilir çok anlamadım ama eski telefonumda 4.5g vardı. Neyse sonuç...
  12. M

Pardon yanlış anlamışım, o halde sorun bizdeki cihazlarda ikisini de iade geçeyim hiç uğraşmaya gerek yok.
  13. M

O halde sorun Türk Telekom kaynaklı, bende ilk fırsatta farklı operatör sim kartı ile deneme yapacağım eğer sorun devam ederse iade ederim bu şekilde kullanılmaz.
  14. M

Asıl konuya dönecek olursak sizde sorun varmı 4.5g internet erişiminde?
  15. M

Bende buğulama vs olmadı sadece 4.5g moduna geçim e internete erişemiyorum. Sizde durum nedir 4.5g erişiöinde bu sorunu yaşıyor musunuz? Bir de sizinki dirençle kayıtlı mı yoksa halen daha yasal süreyi mi kullanıyorsunuz?
Üst Alt