Yardım Xiaomi RedMi Note Hard Brick

mrtymsk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 5 64 gb
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba, Cihazım hardbrick oldu ne açılıyor ne de ekranına herhangi bir şey gelmiyor. Edl moda alabiliyorum ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bir de fastboot moduna almak için gerekli tuş kombinasyonlarını yaptığım zaman ekran siyah olarak kalıyor hiç bir şey gelmiyor ama adb'deb fastboot devices dediğimde ekranda fastboot modunda bağlı olarak görünüyor. Cihazı tekrardan nasıl kullanılacak hale getirebilirim. Yardımlarınızı bekliyorum, özellikle Zenex hocam sizi tavsiye ettiler ilgilenirseniz çok mutlu olurum . Saygılar.

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Pc algılıyorsa fastbootda olduğunu yazılımını atabilirsin benim eski zamanlarda s4 kullanırken hard brick olmuştu hiç birşey gelmiyordu ekrana ben tuş kombinasyonları yaptkm download moduna aldığımda pc algıladı stock romu yükledim düzeldi telefon hocam sen yine tuş kombinasyonlarını yap pc algılar ise stock romu yükle hocam

Oyla:

mrtymsk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 5 64 gb
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pc algılıyorsa fastbootda olduğunu yazılımını atabilirsin benim eski zamanlarda s4 kullanırken hard brick olmuştu hiç birşey gelmiyordu ekrana ben tuş kombinasyonları yaptkm download moduna aldığımda pc algıladı stock romu yükledim düzeldi telefon hocam sen yine tuş kombinasyonlarını yap pc algılar ise stock romu yükle hocam
Missmatching image and device şeklinde bir hata veriyor fastboot modunda deneme yaptığımda da.

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    68,2 KB · Görüntüleme: 36
Oyla:

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Flash all dosyasını notepad++ ile açıp doğrulama yapan en üstteki satırları silin ve kaydedin. Ardından tekrar deneyin.
Flash all dosyasında ki hangi satırları siliyoruz biraz açık yazar mısın hocam

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım