mnty42 kullanıcısının son içeriği

1. M

Redmi pro miu 9 rom

Değerli kullanıcı ve site yöneticileri az önce okuduğum haber ve ilgili linkleri paylaşıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yönlendirme ve açıklama yaparlarsa memnun olurum. Bi anlam da müjde gibi. Bi Allah razı olsun derseniz memnun olurum. Xiaomi MIUI 9 Güncellemesini Alacak Cihazlar MIUI 9 -...
  2. M

mi pc suite ve alternatifleri

3. M

twrp şu an yüklü benim istediğim sadece uygulama vs.. backup yapmak. sistemin değil... yani telefonun romu değiştiğinde mevcut uygulamalar foto rehber mesajlaşma gelsin yeter.
  4. M

Faydalı olacağını düşündüğünüz link paylaşabilirmisiniz
  5. M

değerli kullanıcılar ve forum yöneticileri. lütfen pc suite için bulduğunuz bir çözüm varsa burdan paylaşın. yada alternatif bi program tavsiyeniz varsa alayım. telefona format öncesi hazırlık inanın yoruyor. tavsiyelerinizi ve çözümlerinizi bekliyorum.
  6. M

Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

1)şu an ben bahsettiğin rom'u yükledim. redmi pro cihazım. gayet sorunsuz çalışıyor. 2)dahili hafızada olan dosya hususunda tavsiyem dosyalarını güncelleme öncesi bilgisayara alman. güncellemede gidermi onu benden daha iyi bilgisi olanlar cevaplarsa daha faydalı olur.
  7. M

Yardım 2000 TL'ye Mİ6 Almak

http://en.miui.com/a-234.html
  8. M

Yardım 2000 TL'ye Mİ6 Almak

kesinlikle ''global rom'' tercihinde kıstas olsun.
  9. M

Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

twrp olmadan sp flash tool ile veya mi flash ile yükleme yapmanın yolu yokmudur ?
  10. M

Yardım ön kamere sorunu

konuyla alakalı başlık açabilirmiyim ?
  11. M

Yardım ön kamere sorunu

problemi gideremezsem ankarada tavsiye edebileceğiniz servis varmı.
  12. M

Soru Unlock sikintisi

ELİNE SAĞLIK
  13. M

Yardım ön kamere sorunu

teşekkür ederim ilgi ve alakanız için. sorun çözülmezse servis ile alakalı ne önerirsiniz. sonuçta garantisi devam eden ürüne değişim yerine tamirat uygulayacaklarını söylüyorlar.
  14. M

Yardım ön kamere sorunu

mi flash ile flash all seçeneğini kullanarak yaptım.çözüm olacaksa sp flash tool ile yeniden yapabilirim.
  15. M

Yardım ön kamere sorunu

değerli kullanıcılar geçen hafta ön kameram arada takılmaya ve bu hafta kilitlenmeye başladı.en son ön kamera hata verip açılmıyor. önce fabrika ayarlarına sıfırladım.değişen bir şey olmadı. Sonrasında yeni rom yüklememe rağmen devam etti sorun. ayrıca EVO BT garantili olduğu için servisi aradım...
Üst Alt