mi pc suite ve alternatifleri

mnty42

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
habib
Cihazım
redmi pro
Konular
4
değerli kullanıcılar ve forum yöneticileri.
lütfen pc suite için bulduğunuz bir çözüm varsa burdan paylaşın.
yada alternatif bi program tavsiyeniz varsa alayım.
telefona format öncesi hazırlık inanın yoruyor.
tavsiyelerinizi ve çözümlerinizi bekliyorum.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
değerli kullanıcılar ve forum yöneticileri.
lütfen pc suite için bulduğunuz bir çözüm varsa burdan paylaşın.
yada alternatif bi program tavsiyeniz varsa alayım.
telefona format öncesi hazırlık inanın yoruyor.
tavsiyelerinizi ve çözümlerinizi bekliyorum.
Bir çok kişi twrp kullanıyor.
Twrp ile full yedek alabiliyorsunuz. Hiç bir veri kaybolmuyor. Forumda twrp nasıl kurulduğu hakkında bilgi mevcut.
Twrp istemiyorum derseniz.
Ayarlar-ek ayarlar - yedekle & sıfırla - yerel yedeklemeler e gelip istediğiniz ayarları ve uygulamaların yedeğini alabilirsiniz. Yedek aldıktan sonra romu kurmadan önce telefonu pcye bağlayın telefonun dosyalarına gelip MIUI dosyasını bilgisayara atın. Sonra romu kurun rom kurulduktan sonra telefonu pcye bağlayıp pcye kopyaladıpınız dosyayı telefon hafızasına direk atın.
Sonra yine ayarlardan yerel yedeklere gelin yedekleme yaptığınız yerde yedeğiniz görünecek. Geri yükle diyin geri yükleme başlayacaktır.
Not: Bu yöntemde fotoğraflar yedeklenmez, mi cloud ve ya Google fotoğraflarda yedek açıksa otomatik olarak indirir fotoları.

mnty42

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
habib
Cihazım
redmi pro
Konular
4
Faydalı olacağını düşündüğünüz link paylaşabilirmisiniz

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Twrp kurmak istiyorsanız. Forumda cihazın markasına ait yere girin twrp hakkında bilgi çıkar modelinize göre.

mnty42

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
habib
Cihazım
redmi pro
Konular
4
Twrp kurmak istiyorsanız. Forumda cihazın markasına ait yere girin twrp hakkında bilgi çıkar modelinize göre.
twrp şu an yüklü
[doublepost=1511288225,1511288133][/doublepost]benim istediğim sadece uygulama vs.. backup yapmak.
sistemin değil...
yani telefonun romu değiştiğinde mevcut uygulamalar foto rehber mesajlaşma gelsin yeter.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
twrp şu an yüklü
[doublepost=1511288225,1511288133][/doublepost]benim istediğim sadece uygulama vs.. backup yapmak.
sistemin değil...
yani telefonun romu değiştiğinde mevcut uygulamalar foto rehber mesajlaşma gelsin yeter.
Twrp den yedekle kısmına gelin sadece data yazan kısmı yedekleyin. Dediğiniz herşey yedeklenir. İstediğiniz zaman twrp den geri yükleyebilirsiniz yedeği seçerek.

Son düzenleme:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Twrp den yedekle kısmına gelin sadece data yazan kısmı yedekleyin. Dediğiniz herşey yedeklenir. İstediğiniz zaman twrp den geri yükleyem bilirsiniz yedeği seçerek.
Hocam bir ekleme yapalım buraya müsaadenizle :)
Data yedeğini tekrar yüklediğiniz zaman, bazen bir uygulamayı açtığınız zaman "Uygulama Durduruldu Hatası" alabiliyorsunuz.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Data yedeğini tekrar yüklediğiniz zaman, bazen bir uygulamayı açtığınız zaman "Uygulama Durduruldu Hatası" alabiliyorsunuz.
Tabiki de hocam :)

mnty42

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
habib
Cihazım
redmi pro
Konular
4
Bir çok kişi twrp kullanıyor.

Twrp istemiyorum derseniz.
Ayarlar-ek ayarlar - yedekle & sıfırla - yerel yedeklemeler e gelip istediğiniz ayarları ve uygulamaların yedeğini alabilirsiniz. Yedek aldıktan sonra romu kurmadan önce telefonu pcye bağlayın telefonun dosyalarına gelip MIUI dosyasını bilgisayara atın. Sonra romu kurun rom kurulduktan sonra telefonu pcye bağlayıp pcye kopyaladıpınız dosyayı telefon hafızasına direk atın.
Sonra yine ayarlardan yerel yedeklere gelin yedekleme yaptığınız yerde yedeğiniz görünecek. Geri yükle diyin geri yükleme başlayacaktır.
bununla yapsam nasıl olur

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
MIUI9 da kesinlikle Data yedeğini geri yüklediğinizde bu hatayı alıyorsunuz....ancak okuduğum bazı yorumlarda, muhtelif model sahibi MIUI9 Globale güncellemiş arkadaşlar da, temiz kurulum yapmış olmalarına rağmen,bu hatayı aldıklarını yazmışlar....8=)Idea~~wasntme~~
Hadi gel de çık işin içinden...

Üst Alt