mmdhpan kullanıcısının son içeriği

1. mmdhpan

Uygulama MiHome V.3.8.0 [HG Düzenleme]

Ben mi 6 kullanıcısı olarak kuramadım. Ben mi 6 kullanıcısı olarak kuramadım.
  2. mmdhpan

Vodafone Vodafone Evde İnternet Rezaleti

Merhaba Arkadaşlar, Mi tv Box aldım yenilerde evimdede Vodafone Evde internet kullanıyorum. Biliyorsunuz TV box kullanınca hem bağlantının hızlanması hemde AKK düşmemeniz gerek. Onun için vodafone'u arayıp Hızımı ve 50 GB kotamı yükseltmek istediğimi söyledim. Ama evimin altyapısının uygun...
  3. mmdhpan

Tema Amazfit Pace Saat Arayüzleri

hocam attım hatta sıfırdan gelen watchface içeriklerin yanına attım ama görmüyor. dosya formatlarınada baktım formatlarda aynı tamam hocam düzelttim, orijinalinde olan watch facelerin bulunduğu yere değil direk watchface kısmına atılacakmış. Bu sorunla karşılaşan arkadaşlara duyrulur.
  4. mmdhpan

Tema Amazfit Pace Saat Arayüzleri

eline sağlık faydalı bilgi için fakat sanırım birşeyleri eksik yapıyorum. indirdiğim arayüzleri telefona attım ama telefonda görünmüyor. amazfit 2 model telefonum. yapan var mı
  5. mmdhpan

Soru Amazfit 2 saati bilgisayara bağlayamiyorum.

Merhaba arkdaşlar, amazfit 2 saati alalı henüz 1-2 saat olmasına rağmen pcye bağlamada sorun yaşıyorum. şarj oluyor ama saatin pcden saatin içine giremiyorum. Ekstra bir ayarı mı var? Bilen varsa yönlendirebilir mi??
  6. mmdhpan

Video Kilit Ekranında Bildirim İçeriklerinin Gizlenmesi

Arkadaşlar merhaba, bu video günceli yok mudur? Ben açıkcası yeni bir android kullanıcısı olarak bu sorunu çözemedim. çok zor bir ayarı var. ben çok uğraştım ama ancak yapabildim.
  7. mmdhpan

Haber Xiaomi Akıllı Klozet Kapağını Tanıttı!

keşke gaita testide yapsa kesinlikle alınırdı.
  8. mmdhpan

Diğer 8 Mart Kadınlar Günü

Kendi ayaklarının üzerinde duran,üreten,birbirini sayan,seven,destekleyen,empati kuran,güçlü,yaratıcı ve hayatımı güzelleştiren tüm kadınlara.. Gününüz Kutlu olsun
  9. mmdhpan

Yardım WhatsApp bildirimleri

sorunu anlamadım desem?
  10. mmdhpan

İpucu Bildirimler Panelinde Bildirimleri Genişletme (Whatsapp,Gmail...)

Arkadaşlar ben tam tersini istiyorum. Sayfayı aşağı kaydırdıgımızda mesaj içeriği çıkıyor ben ise içeriği cıkmasın sadece kimden geldiğini görmek istiyorum. Bunu nasıl yaparız? Arkadaşlar ben tam tersini istiyorum. Sayfayı aşağı kaydırdıgımızda mesaj içeriği çıkıyor ben ise içeriği cıkmasın...
  11. mmdhpan

Soru Bildirim Sorunsalı

Teşekkür ederim.
  12. mmdhpan

Soru Bildirim Sorunsalı

eskizaman teşekkürler fakat ben önizleme olmamasını istiyorum bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum
  13. mmdhpan

İpucu 8.4.19 Global Beta İçin Google Camera

ana ekrandaki konunun sahibinin gönderdiği linki indirdim
  14. mmdhpan

Soru Bildirim Sorunsalı

Ben Mi6 yeni kullanıcısı olarak birkaç yardım almam gereken sorunum bulunmaktadır. İnstagramdan ve whatsappdan gelen mesajların kimden geldiği kayan ekranda görmek istiyorum ama mesaj içeriği açmadan görmek istemiyorum. Ne yaptımsa bu isteğim gerçekleşmedi. Ya bildirimler kapandı yada ekranda...
Üst Alt