miuici11 kullanıcısının son içeriği

1. M

Sohbet Redmi Telefonumu Sattım

Hocam yazılım veya donanım artık neyse mesele o değil hala bu sorunların düzelmemesi en ufak bir ilerleme olmaması ondan kaynaklı söylediklerim
  2. M

anca cevap yazabiliyorum kusura bakmayın. yorum ve güzel temenniler için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.Allah sizlere daha iyilerini nasip etsin. şimdiye kadar samsung pişman etmedi umarım etmez :) bir konuya açıklık getirmek isterim.benim s21 fe ile note 10 pro ile kıyaslama niyetim...
  3. M

Selamın aleyküm arkadaşlar Sonunda redmi telefonumu sattım. 1.5 sene önce redmi note 10 pro cihaz aldım.bu zamana kadar çeşit çeşit telefon kullandım ama yazılımsal olarak bu kadar kötü,kusurlu ve hatta eksik bir telefon görmedim. 120hz stabil çalışmıyor,arayüz durduruldu hatası,instagram soluk...
  4. M

Çözüldü Telefon almayı düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz? (K60 Pro Siparişi verildi)

Hocam hayatımda yapmış olduğum en büyük hatadır bu MIUI sistemine girmem.normal şartlarda bende 23 falan derdim ama bütçeyi göz önüne almak gerekiyor fikir verirken.çıtayı düşük tuttum öneri yaparken...
  5. M

Çözüldü Telefon almayı düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz? (K60 Pro Siparişi verildi)

S21 fe öneririm hocam.redmi Xiaomi alıp paranızla eziyet çekmenizi önermem.
  6. M

Soru Uygulamadan Çıkarken Ekranda Oluşan Sorun

an itibariyle anladım ki bu sorun donanımsal o kadar güncelleme geldi ve bugün miui14 geldi sorun hala devam ediyor
  7. M

Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

işte hocam hatayı orda yaptık maalesef.herkeste bu markayı görünce iyi birşey zannettim.bir hatam da deneyimleme şansım olmadı o sıra telefonum bozuktu alelacele aldım desem yalan olmaz. hocam iphone dan geçtim zaten ben ama öyle iphone u baştan aşağı öven insanlardan değilim.hızlı mı evet...
  8. M

Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

en baştan şunu belirteyim ben standart kullanıcıyım oyun bile oynamam rom atmam ayar değiştirmem (bilmediğimden değil istemediğim için yapmıyorum) yani söyleyeceklerimi bu hususu göz önüne alarak değerlendirmenizi istiyorum. öncelikle telefon a dan z ye buglarla dolu.nereye girersenin gir illa...
  9. M

Soru Redmi Note 10 Pro Hala Alınır mı?

Custom rom ??? 😎 Hala konuyu anladığınızdan emin değilim
  10. M

Boş muhabbet mi ? bu kadar insanın işi gücü yok vaktinden ayırıp olmayan şeyleri yazacak diye mi düşünüyorsunuz? İnanın aklım almıyor 😄 Bu sorunları boş muhabbet olarak değerlendirmeniz bütün sorunlarımızı ve telefonun bütün kronik sorunlarını çözdü bunun için teşekkürler Kirpi yavrusunu...
  11. M

Alınmaz aşağıdaki linklerde açmış olduğum konular var bakabilirsiniz (Buraya eklemedim ama açmış olduğum konularda bulabilirsiniz) 120hz sorunu var 120 Hz de iken en düşük parlaklıkta uygulama açılış kapanışlarında ekranda titreşim oluşuyor (örnek kamera uygulaması) Chrome da video izlerken...
  12. M

Soru Uygulamalarda Ekran Kapanıyor

Arkadaşlar bu sorunum hala devam etmekte yardımcı olabilir misiniz Facebook Instagram gibi uygulamalarda video izlerken ekran otomatik ekran kapanma süresinde ekran kapanıyor sorun nedir fikri olan var mı
  13. M

Yardım Galerim eski fotoğrafları yeni tarihliymiş gibi gösteriyor....

Hocam resimleri bilgisayardan veya başka bir yerden kopyala yapıştır yaptıysanız normal çünkü galeri kopyala yapıştır yaptığınız tarihi baz alıyor maalesef galeride böyle sorun var aşağıdaki linkte zamanında galeri ile ilgili içinde bu sorununda olduğu bir konu açtım ama çözüm yok.şöyle bir...
Üst Alt