Çözüldü Yansıtma Özelliği Hakkında Bir Sorum Var

miuici11

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
&
Cihazım
redmi note10pro
Konular
15
Herkese Merhabalar.
Bu aralar fark ettiğim bir sorun var bu yansıtma özelliği hakkında.Sorun şu ki ekranı tv ye yansıtma yapacağım zaman tv yi görmüyor.Ancak telefonu tamamen kapatıp açarsam sorun çözülüyor.Tabi daha sonra tekrar yansıtmak istediğimde yine aynı sorun çıkıyor.Sizlerde durum nedir bir çözümü var mıdır?

Berra Şevval Korkut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berra Şevval
Cihazım
Rn10 pro
Konular
22
Miui 13 Global Tr ile bu sorun kalmadı Redmi Note 10 Pro & Vestel 127 4K

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bağlantı ve paylaşım - Kablosuz ekranli yazan yere gir kapalıysa aç tekrar dene. Global romda bug var gibi bende orasi otomatik kapanıyordu elle açınca görüyordu tvleri

miuici11

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
&
Cihazım
redmi note10pro
Konular
15
Bağlantı ve paylaşım - Kablosuz ekranli yazan yere gir kapalıysa aç tekrar dene. Global romda bug var gibi bende orasi otomatik kapanıyordu elle açınca görüyordu tvleri
Cevabınız için çok teşekkür ederim sayenizde çözüme ulaştım fakat bazen yine aynı sorunu yapıyor onuda şöyle çözdüm
Dediğiniz ayarı açınca üstten kontrol merkezini açıp yansıtmayı açıyorum TV yi görüyor çoğu zaman
Ama bazende görmüyor o zaman ise
ayarlar-bağlantı ve paylaşım-yansıt kısmından girip yansıtmayı açınca TV yi görüyor garip ama böyle oluyor :)

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Cevabınız için çok teşekkür ederim sayenizde çözüme ulaştım fakat bazen yine aynı sorunu yapıyor onuda şöyle çözdüm
Dediğiniz ayarı açınca üstten kontrol merkezini açıp yansıtmayı açıyorum TV yi görüyor çoğu zaman
Ama bazende görmüyor o zaman ise
ayarlar-bağlantı ve paylaşım-yansıt kısmından girip yansıtmayı açınca TV yi görüyor garip ama böyle oluyor :)
Güzel. Miui 13 kullanıyorsanız onda bug var gibi 12.5 de sorunsuz kullaniyordum ileride düzelir

miuici11

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
&
Cihazım
redmi note10pro
Konular
15
Güzel. Miui 13 kullanıyorsanız onda bug var gibi 12.5 de sorunsuz kullaniyordum ileride düzelir
Aynen 13 kullanıyorum telefonu yeni aldım 3-4 aylık ilk açtığımın ertesi günü 13 geldi güncellemiş bulundum sorunlarla uğraşıyorum(forumda bununla ilgili açmış olduğum konular mevcut) telefondan mı yoksa yazılım sorunu mu bilmiyorum büyük bir güncelleme bekliyorum gelsin sorun(larım) düzelmezse garantiye yollayacağım.
Çok eksiği ve özellikle büyük hataları olan bir sistemmiş bu miui bakalım
Dediğiniz gibi umarım güncelleme ile düzelir

matsuura34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
0
Ekrana yansıtma yapıyor fakat ses yok. Onu nasıl çözebiliriz.

Üst Alt