mimix kullanıcısının son içeriği

1. M

Çözüldü mi9t 128 gb global rom

sonuç : Tüketici hakem heyeti karşı tarafın savunmasını istedikten sonra, firma hukuk bürosundan yetkili bir personel beni aradı ve uzlaşmak için davet etti. Cihazı benden teslim alıp işlemleri başlattılar. Hoşgörülü ve ilgili geri dönüşten iki gün sonra para iadesi tarafıma yapıldı.
  2. M

Yardım Mi6 batarya sorunu şarz çabuk bitiyor

Cihazınızı acilen götürün servise, biraz şişmesi demek ileride ısınma kaynaklı sorun demek. Allah korusun bir zarar görebilirsiniz.
  3. M

Son durum : Bana eski cihazımın sorunsuz olduğunu ve para iadesi olmayacağını söylediler. Fakat yeniden 0 cihaz verdiler ve ben 3. cihazımı kapalı kutu olarak teslim alıp Tüketici Hakem Heyetine başvurdum. yaklaşık 10 gün kadar önce, karar bu yakınlarda çıkar buradan paylaşırım.
  4. M

Soru Airdots pro vs Apple airpods

qcyt5 modeli ni de kullandım, bir tık daha kaliteli. ama yüksek kalite ortalama fiyatlar olsun derseniz jbl de bu alanda ürünler sundu.
  5. M

Son durum : Ürünü çalışmaz halde verdim, hiçbir müdahale talep etmememe rağmen çalışır halde geri gönderiyor teknik servis. Cihazı hard reset/reboot artık hangisi bilmiyorum açmışlar, yetkili serviste 8 gün test için duran telefon sadece 12 saat teste tabi tutulup sorun yok dendi. şu anda bir...
  6. M

:) malesef.. paylaşımlarımı okusa arkadaşlar bırakın rakip firmanın ajanı olmamı teknolojiden pek anlamadığımı farkederlerdi. ekran süresini bu forum sayesinde öğrenmiş biriyim ben. 1578311688 Yok be dostum, ben tr garantili mistoredan alınma mi9t128gb cihazda iki kez üst üste sorun yaşadım...
  7. M

Fena fikir değil, açılmadan satmayı denemek :) ben tüketici heyetine gitmeyi düşündüm. Yine de olumlu bakmayı deneyip para iadesi bekleyeceğim umutla :) 1578150575 Ürünü yeni aldım dostum, daha önce kullanmadığım için forumuna da girmedim. Aynı mağazadan haylou gt1 kulaklık aldım ve çok...
  8. M

Soru Airdots pro vs Apple airpods

Ben haylou gt1 kullanıyorum 10 gündür, eşleşme sorunu yaşamadım şarj süresi yeterli.. Müzik : Bası benim için yeterli, müzik dinlemek için ideal, Konuşma : açık alanda konuşmak içinse dış sesi karşı tarafa çok veriyor, kapalı alanda sorun yok. Kutusu : şarj kutusu en ufaklardan biri. taşımak...
  9. M

Dikkat ettiyseniz ürünü kötülemedim, cihaz sorun çıkarmadığı zamanlarda 10 saate yakın ekran süresi gördü kaldı ki fiyat ve özellikleri de gayet başarılı ancak bu seride yaşadığım ve türkiye mağazasından sıfır aldığım her iki cihaz da toplamda 25 gün içinde su koyverdi, bence bu normal değil. 3...
  10. M

Bilmiyorum, ben Türkiye garantili seriden aldım, bir ay olmadan üst üste iki cihazda da sorun yaşadım. belki sizdeki başka bir seridir. teknoloji biraz da şans işi sanırım. 1578149636 yurt dışı cihazlarda ben de sorun duymadım buna benzer sanırım bize gelen seri sıkıntılı ya da ben çok...
  11. M

Daha önce vadi mistoredan aldığım mi9t 128gb telim ilk 3 günde şarj problemi nedeni ile yenisi ile değiştirimişti. Bu yeni cihazda ortalama 7 saat 9,5 saat ekran süreleri aldım. ANCAK yenisi de 14 gün içinde birden saçmaladı. Ekranı beklemedeyken karardı ve ses de gitti. Hiçbir işlem...
  12. M

MIUI 11 miui 11 le şarj :( mi9t mahvoldu

CteXIII teşekkür ederim benim için azalmasea bu değerler oldukça yeterli. Mistore un aynı gün değişim yapması da büyük bir rahatlama sağlamştı sorunlu cihazla. Bluetooth kulaklikla belki bir miktar azalabilir bu degerler onu denemedm henüz.
  13. M

Aldığım veriler ekran ışığı kısık; karanlk mod devre dışı, pil tasarrufu kapalı.
  14. M

Yeni cihazda saat MIUI 11 güncellemesi ve fabrika ayarlarına geri dönüş sonrası : 8 saat 36 dakika Ekran süresi 1 gün 9 saat 54 dakika son şarjdan sonra geçen sure Batarya %100 den %10 a
  15. M

ben güncelleme sonrası fabrika ayarlarına döndürdüm tavsiyelere uyarak ve o sorundan kurtuldum, uykuda yüzde 70den fazla batarya harcamıştı.cihazınız tr cihazsa ve yedekliyse tavsiye ederim. değilse sorun olabiliyor bidiğim kadarıyla, reset atmak ya da hard reset. daha iyi bilen arkadaşlarım da...
Üst Alt