Mhmmt61 kullanıcısının son içeriği

1. Mhmmt61

Yardım Poco m3 rom değiştirmek için yardım lazım.

Öncelikle merhaba xiaomi poco M3 4/64 kullanıyorum telefonuma MIUI 13 geldi gelmesine fakat o kadar kasma donma olduki eski sürümü geri yükledim. Sonra ise bir şekilde telefona recovery kurup ona evolution x android 12 kurdum çok güzel arayüze sahip MIUI e oranla çok çok daha akıcı ama gel gör...
  2. Mhmmt61

Yardım Poco M3 12.5.5 güncelleme sonrası video akış sorunu aşırı kasma donma sorunu çözümü bilenler yardımcı olursanız sevinirim

Hocam kusura bakma foruma girmediğim için göremedim mesajını ben MIUI 13 yuklediğimde kasmaya donmaya başlamıştı sonra bilgisayardan mi flash ile MIUI 12.5.7 global sürüm indirdim şuan gayet iyi ama güncel olmadığı için pek te hoş değil açıkçası sürüm yükseltirsem de kasmasından korkuyorum en...
  3. Mhmmt61

Yardım MIUI 13 ses kesilme sorunu

Ben bilgisayar üzerinden sürüm düşürdüm temiz bı şekilde açılmıştı sorun da çözülmüştü nasıl yapıldığını bilmiyorsanız YouTube'ye "mi flash üzerinden sürüm yükseltme-düşürme" yazın izleye izleye yapın dikkatli olun ama yanlış birşey yapmayın
  4. Mhmmt61

Yardım Videoların ve Seslerin Düzenli Takılması

Teşekkürler cevap için ben de sorunu çözdüm aynı yöntemle.
  5. Mhmmt61

Yardım Videoların ve Seslerin Düzenli Takılması

Dostum çözebildin mi ben şuan o sorunu yaşıyorum lütfen çözüm bulduysan cevap ver
  6. Mhmmt61

Rom Poco M3 için oyun Rom'u tavsiyesi 2023

Kankam kusura bakma görmemişim yorumunu. Öneri için teşekkürler kullanmak istedim APK olarak indirdim ve yüklemek için mevcut güncelleme yüklensin mi seçeneği çıktı karşıma ve evet deyince paket geçersiz göründüğünden uygulama yüklenmedi hatası alıyorum her iki linkten de indirdim fakat durum...
  7. Mhmmt61

Yardım MIUI 13 ses kesilme sorunu

Merhaba arkadaşlar benim telefonum Poco M3 ve yurt dışı. Bugün MIUI 13 aldı bende guncelleyip her zamanki gibi açarım diye düşündüm öyle oldu fakat video izlerken bile kasıyor , kasıyor derken herhangi bir kasma yok ses kısa süreli kesilip geliyor ve "tık tık" sesi çıkıyor sürekli artık çok kötü...
  8. Mhmmt61

Teşekkür ederim yanıtınız için. Hemen deneyeceğim de öncelik olarak hangisini yüklemeliyim hangisi diğerine göre daha mantıklı cevabınız ne olursa onu yükleyeceğim .
  9. Mhmmt61

Arkadaşlar merhaba Poco M3 kullanıyorum , biliyorum çok iyi bir telefon değil . Telefonumda şuan MIUI 12.5.10 var , yakında MIUI 13 çıkacak sanırsam. Şuanki sürüm felaket kötü önceden akıcı olan telefonum şuan kasım kasım kasılıyor. Çoğunlukla oyun oynarım fakat o kadar kötü bir fps ile...
  10. Mhmmt61

Yardım Eskiden hızlı olan telefonum artık çok takılıyor acil yardım!

Bu müdahalenin ardından tekrar aynı performansta çalışacak mı peki? 1671958218 Bu sorun bir kez daha olmüstu cihaz kapanmıştı eleman da sizin dediğiniz gibi kronik sorun dedi 350 TL ye yakın para almıştı. 1671958219 Bu sorun bir kez daha olmüstu cihaz kapanmıştı eleman da sizin dediğiniz gibi...
  11. Mhmmt61

Yardım Eskiden hızlı olan telefonum artık çok takılıyor acil yardım!

Arkadaşlar öncelikle merhaba . Telefonum Xiaomi Poco M3 4/64 (yurtdışı 12.5.10(son sürüm)) modeli , biliyorum çok iyi bir model değil ama bana hem kamera hem de performans olarak yetiyordu ama bir yere kadar geçtiğimiz hafta biraz kasmaya başladı bende , telefon çok doldu heralde bı...
Üst Alt