Rom Poco M3 için oyun Rom'u tavsiyesi 2023

Mhmmt61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi
İstanbul Sultanbeyli Mecidiye Mah. Fatih bul.
Konular
4
Arkadaşlar merhaba Poco M3 kullanıyorum , biliyorum çok iyi bir telefon değil . Telefonumda şuan MIUI 12.5.10 var , yakında MIUI 13 çıkacak sanırsam. Şuanki sürüm felaket kötü önceden akıcı olan telefonum şuan kasım kasım kasılıyor. Çoğunlukla oyun oynarım fakat o kadar kötü bir fps ile oynuyorum ki gram keyif alamıyorum . Neyse gelelim soruya tamamen oyunlara yönelik önerebileceğiniz memnun kalacağım bir rom önerir misiniz?
Çok teşekkürler iyi günler dilerim.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşlar merhaba Poco M3 kullanıyorum , biliyorum çok iyi bir telefon değil . Telefonumda şuan MIUI 12.5.10 var , yakında MIUI 13 çıkacak sanırsam. Şuanki sürüm felaket kötü önceden akıcı olan telefonum şuan kasım kasım kasılıyor. Çoğunlukla oyun oynarım fakat o kadar kötü bir fps ile oynuyorum ki gram keyif alamıyorum . Neyse gelelim soruya tamamen oyunlara yönelik önerebileceğiniz memnun kalacağım bir rom önerir misiniz?
Çok teşekkürler iyi günler dilerim.
Aosp tabanlı dotOS, pixelexper.. vs bir sürü rom var hocam oyuna yönelik rom yoktur. Batarya dostu ve az ram yiyecek bunun sebebi ile oyunda hissedilebilir bir stabilize olacaktır.(bir nebze).
Hangisini denersiniz memnun olursunuz bilemem ama ben tavsiyemi sundum gerisi sizin kararınız

Mhmmt61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Aosp tabanlı dotOS, pixelexper.. vs bir sürü rom var hocam oyuna yönelik rom yoktur. Batarya dostu ve az ram yiyecek bunun sebebi ile oyunda hissedilebilir bir stabilize olacaktır.(bir nebze).
Hangisini denersiniz memnun olursunuz bilemem ama ben tavsiyemi sundum gerisi sizin kararınız
Teşekkür ederim yanıtınız için.
Hemen deneyeceğim de öncelik olarak hangisini yüklemeliyim hangisi diğerine göre daha mantıklı cevabınız ne olursa onu yükleyeceğim .

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Teşekkür ederim yanıtınız için.
Hemen deneyeceğim de öncelik olarak hangisini yüklemeliyim hangisi diğerine göre daha mantıklı cevabınız ne olursa onu yükleyeceğim .
Pixel exprience deneyin derim en çok bilinen ekip kendileri

turksohbet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ramazan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
21
Ben kullanıyorum şahsen videodaki game turboyu umarım işinize yarar pubg oynuyorum kasma donma sorunu ortadan kalktı diyebilirim.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Not: Cihazım rootlu
Cihaz: Poco x3 Nfc

Mhmmt61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Ben kullanıyorum şahsen videodaki game turboyu umarım işinize yarar pubg oynuyorum kasma donma sorunu ortadan kalktı diyebilirim.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Not: Cihazım rootlu
Cihaz: Poco x3 Nfc
Kankam kusura bakma görmemişim yorumunu. Öneri için teşekkürler kullanmak istedim APK olarak indirdim ve yüklemek için mevcut güncelleme yüklensin mi seçeneği çıktı karşıma ve evet deyince paket geçersiz göründüğünden uygulama yüklenmedi hatası alıyorum her iki linkten de indirdim fakat durum hala aynı

Üst Alt