Yardım Eskiden hızlı olan telefonum artık çok takılıyor acil yardım!

Mhmmt61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi
İstanbul Sultanbeyli Mecidiye Mah. Fatih bul.
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.10
Telefon Modeli
Xiaomi Poco M3
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar öncelikle merhaba .

Telefonum Xiaomi Poco M3 4/64 (yurtdışı 12.5.10(son sürüm)) modeli , biliyorum çok iyi bir model değil ama bana hem kamera hem de performans olarak yetiyordu ama bir yere kadar geçtiğimiz hafta biraz kasmaya başladı bende , telefon çok doldu heralde bı sıfırlayayım da rahatlasın deyip fabrika ayarlarına sıfırlayıp tekrar açtım fakat ertesi gün , telefon galeride video izlerken bile aşırı derece takılıyor bu takılma anında ses de kesiliyor , yani bu kadar olmaması gerek bı telefonda. Çok nadiren Pubg mobile oynarım önceden akan oyun şimdi takılmalardan oynanamaz hale geldi neden böyle oldu hiç bilmiyorum sizin bir fikriniz var mı diye sormak istedim , kendimce yazılımsal değil de donanımsal bı sorun var siz ne düşünüyorsunuz nasıl çözebilirim yazılımsal bir sorun olabilir mi ?

İyi günler dilerim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Poco m3 ve Redmi 9T modellerinde kronik bir sorun bu takılmalar başladıysa yakın zamanda cihaz EDL moda düşecek açılmayacak. Bununla karşılaştığınızda anakarta küçük bir müdahale gerekli.

Oyla:

Mhmmt61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi
İstanbul Sultanbeyli Mecidiye Mah. Fatih bul.
Konular
4
Poco m3 ve Redmi 9T modellerinde kronik bir sorun bu takılmalar başladıysa yakın zamanda cihaz EDL moda düşecek açılmayacak. Bununla karşılaştığınızda anakarta küçük bir müdahale gerekli.
Bu müdahalenin ardından tekrar aynı performansta çalışacak mı peki?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu sorun bir kez daha olmüstu cihaz kapanmıştı eleman da sizin dediğiniz gibi kronik sorun dedi 350 TL ye yakın para almıştı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu sorun bir kez daha olmüstu cihaz kapanmıştı eleman da sizin dediğiniz gibi kronik sorun dedi 350 TL ye yakın para almıştı.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt