Mgxc kullanıcısının son içeriği

1. M

İpucu Xiaomi USB sorunu çözümü

Aygıt zaten güncel deyip güncellemeyi yapmıyor var mı bunun bi çözümü ?
  2. M

Yardım Play store sorunu

Ben de wifiden de bağlanmıyor
  3. M

Yardım Play store sorunu

Ben son sürüme güncellemedim fakat yine de bu gün bu problem bende de oldu
  4. M

Mi 5 6.11.10 beta sürümü

Dün aldığım telefonda miui 8 global 6.11.10 beta sürümü var gözüküyor. Güncelleme ve rom konusunda pek bir bilgim yok. Kararlı sürüme geçmenin daha iyi olduğunu duymuştum bunu nasıl yapabilirim ? Şuanda şarjı biraz çabuk bitiyor kararlı sürüme geçersem bu sorun çözülür mü ?
  5. M

Duyuru MIUI Türkiye Telefon Satışları Başlamıştır

Cepporttan Xiaomi Redmi Note 4 aldığımda yaşadığım problemden ötürü ne kadar arasam da telefonlarını açmadılar. Sorun güncelleme sorunuymuş tabii bunu 3 gün içinde iade hakkımı kullandıktan sonra öğrendim. Bu şekilde telefona bile çıkmamaları hoş bir durum değil açıkçası. 3 günden sonra ciddi bi...
  6. M

Çözüldü Ekran parlaklığı

Ben de auto kapalı kullanmaya çalışıyorum. Sizde auto kapalıyken %0 parlaklığa aldığınızda ekran tamamen kararıyor mu yoksa hafif görüntü var mı ?
  7. M

Çözüldü Ekran parlaklığı

Ekrandaki koruyucuyu kaldırdığımda da birşey değişmiyor az önce ışığın tam altına gidip baktığımda en fazla 200 lux a çıktı. Siz bu değerleri nasıl bi ışıklandırmada aldınız ?
  8. M

Çözüldü Ekran parlaklığı

Ekrandaki koruyucuyu çıkardım bir değişiklik olmadı halen hafif loş ortamlarda parlaklığı sıfıra indiriyor. Normalde parlaklığı otomatik kullanan biri değilim zaten fakat pili soğut yaptığım zaman sanırım parlaklığı otomatiğe alıyor. Konuyu yarın bir de satıcıyla konuşayım yardımınız için çok...
  9. M

Çözüldü Ekran parlaklığı

Otomatik parlaklık açıkken hafif loş bir ortamda telefon kilidini açtığımda telefon tamamen kararıyor ve aydınlık bir ortama gidene kadar ekran geri gelmiyor. Aydınlık bir ortama geçtiğimde ise ekran parlaklığı yükselip görülebilecek değerlere geri geliyor.
  10. M

Çözüldü Ekran parlaklığı

Dediğinizi denedim ışıklı bir ortamda lambadan az da olsa uzaktayken 5-15lux arası değerler veriyor ışık sensörü ışığı direk alacak şekilde durduğundaysa 80lux değerlerine çıkıyor. Parmağımla kapatıp açtığımda gerekli artma azalmayı görüyorum. Cihazı sipariş ettiğimde satın aldığım cam ekran...
  11. M

Çözüldü Ekran parlaklığı

Ekran parlaklığı otomatikte değilken parlaklık tamamen kısıldığında ekran tamamen kapanıyor hiç bir şekilde görüntü gelmiyor rastgele ekran parlaklığı ayar kısmını ekran karanlıkken bulup sayısız kere deneyip açmam gerekiyor. Otomatiğe aldığımda da telefon rastgele ekran parlaklığını tamamen...
  12. M

Çözüldü Isınma sorunu

Hayır o kadar değil fakat şarjda değilken de ısınmaya devam ediyor yalnızca kurma aşamasındayken bile
  13. M

Çözüldü Isınma sorunu

Merhaba telefonum 1-2 saat kadar önce kargodan geldi şarja taktıktan bi 15 dk sonra bi ısınma fark ettim hem telefonun kendisinde hem de fişe takılan kısımda. Şarjdan çıkarıp kurulumları yaptığımda da telefon ısınmaya devam etti. Bunu nasıl çözebilirim bu bi problem mi yoksa normal bir durum mu ?
Üst Alt