Mertonur060 kullanıcısının son içeriği

1. M

Çözüldü Delta Servis Değişim.

Herhangi bir dönüş sağlanacak mi acaba ?
  2. M

Özel mesajdan cep numaramı paylaştım.
  3. M

Merhabalar Cihazım Mi note 3 1 sene civarında garantisi devam ediyor. Ancak cihaz açılmış garantisi haliyle öldü. Ben bu cihazı sıfırlamak istiyorum. Belli bir ücret vererek sıfırlama yapmam mümkün mü acaba ?
  4. M

Yardım Mi note 3 Sebeke sorunu Acil yardım

Telefonu beraber söküp taktık. Başka birşeye zarar verdiğini sanmıyorum. Olabilirde tabi ama.
  5. M

Yok mu arkadaşlar yardımcı olacak birileri ? Telefonu kullanamıyorum şuanda
  6. M

Yardım Mi Note 3 şebeke sorunu

sorunu çözebildiniz mi ? Bende şuan şebeke problemi yaşıyorum. Benimki 3g ye de düşmüyor tamamen kopuyor.
  7. M

Arkadaşlar merhaba dün bir konu açmıştım mi note 3 cihazımın şebekesi gitti diye daha sonra anten bordu değişti cihazın. gelmişti şebeke ancak sorun bordda değilmis. Merkezi bi yerde sorunsuz çalışıyor. Eski bordu takip denedik şebeke yine var. Ama Evimin olduğu bölgeye şebeke gelmiyor yada çok...
  8. M

Çözüldü Mi Note 3 Sebeke sorunu

Sorun çözüldü. Problem donanımsal. Anten bordu değişti şuan sıkıntı yok
  9. M

Evet 2 sim içinde durum aynı. Imeilerde kayıtlı 1552896464 Evet 2 sim içinde durum aynı imei'lerde kayıtlı 1552897431 Xiaominin sitesinden yaptığım sorgulama
  10. M

Arkadaşlar merhaba. Telefonum mi note 3. Bir kaç saat önce bir anda sebeke gitti. Sim kartı okuyor pin kodu soruyor ancak şebeke yok. Hattını başka cihazda denedim. Hatta problem yok. Manüel taratma yaptım değişme olmadi. Miui 10.2 global kararlı yüklü.
  11. M

Yardım Mi 5s şebeke sorunu

Suan bendede aynı sorun var telefon birden bire şebeke hatası verdi. Ne yaptıysam düzeltemedim. Nasil düzelttiniz hocam ? 1552864127 Hocam düzeltebildiniz mi
Üst Alt