Yardım Mi note 3 Sebeke sorunu Acil yardım

Mertonur060

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global kararlı 10.2.2.0
Telefon Modeli
Mi Note 3
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba dün bir konu açmıştım mi note 3 cihazımın şebekesi gitti diye daha sonra anten bordu değişti cihazın. gelmişti şebeke ancak sorun bordda değilmis. Merkezi bi yerde sorunsuz çalışıyor. Eski bordu takip denedik şebeke yine var. Ama Evimin olduğu bölgeye şebeke gelmiyor yada çok nadir bir iki dakikalığına geliyor. Kapalı alanlara girince de durum aynı şekilde. Sorun donanımsal gibi geliyor bana çünkü 3 4 gün önce evde sorunsuz kullanıyordum Aynı hat ile. *#06# yaptigimda imeiler geliyor ve kayıtlı. Baska hatla denedim durum aynı. Cihaz on kamera değişimi için söküldü daha önce. Anakart üzerinde bi takım bantlar vardı. Sökülüp atıldı. Bunları yapan bir telefoncu bu arada. Acaba kamera değişimi esnasında birseye zarar mi verildi ki ? Bu cihazın anten kısmı tam olarak neresidir. ? Bu arada sim kartı okuyor pin kodu soruyor giriyorum ama şebeke yok.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Cihazınız şebeke ayarları 2g veya 3g olarak ayarlandığında aynı sorunu yaşatıyormu ?

Oyla:

Mertonur060

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
Yok mu arkadaşlar yardımcı olacak birileri ? Telefonu kullanamıyorum şuanda

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhaba,
Telefonunuzun tamirini yapan kişiye bir götürün derim. Eksik veya yanlış birşey yapmış olabilir. Sonradan göze çarpacak bişey olabilir.
Mi note 3 ler maalesef band20 desteklemediği için kapalı ortamlar da, kırsal alanlarda, şehir dışı gibi konumlar da böyle sorunları olabiliyor.

Oyla:

Mertonur060

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
Telefonu beraber söküp taktık. Başka birşeye zarar verdiğini sanmıyorum. Olabilirde tabi ama.

Oyla:
Üst Alt