Yardım Mi Note 3 şebeke sorunu

Zafer166

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fazla değil
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Arkadaşlar acil yardım bende mi Note 3 var . Şebeke sorunu yaşıyorum . Yanımdaki arkadaş ta huwai telefon var aynı hattı kullanıyoruz . Arkadaş sorunsuz internete giriyor ama benim telefonumda son derece can sıkıci nette nerdeyse giremiyorum bütün ayarları düzgün defalarca müşteri hizmetlerini aradım hala sorun devam ediyor lütfen yardımcı olun tşkler. Ekran resmini de çektim bakin yanımdaki arkadaşim şuan 4.5G kulanirken ben H+ da bile nerdeyse çekmiyor

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Arkadaşlar acil yardım bende mi Note 3 var . Şebeke sorunu yaşıyorum . Yanımdaki arkadaş ta huwai telefon var aynı hattı kullanıyoruz . Arkadaş sorunsuz internete giriyor ama benim telefonumda son derece can sıkıci nette nerdeyse giremiyorum bütün ayarları düzgün defalarca müşteri hizmetlerini aradım hala sorun devam ediyor lütfen yardımcı olun tşkler. Ekran resmini de çektim bakin yanımdaki arkadaşim şuan 4.5G kulanirken ben H+ da bile nerdeyse çekmiyor
Mi note 3 cihazınızda band 20 desteği olmadığı için bazı bölgelerde 4g görememeniz çok normal özellikle band 20 desteği olan diğer telefonlarla karşılaştırdığınızda.
Telefonunuz 3g çekiyor ve mobil veri bağlantı hızınız ile ilgili problemler yaşıyorsanız, farklı lokasyonlarda bağlantı hızınızı test edip emin olduktan sonra cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlayabilir, yazılımı güncelleyebilir sorun devam ediyorsa ve cihazın garantisi varsa garantiye gönderebilirsiniz.

Oyla:

Zafer166

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fazla değil
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Bu 20 band ne oluyor . Bu telefonu alırken o kadar araştırdım özelikle şebeke konusunda , ve interneten özeliklerine baktığımda 3G de 4 band var . 4G de 5 band var . Yani bi çok telefona göre fazla var . Peki nasıl oluyor da şebeke sorunu yaşıyorum . Bu 20 bandı işini nasıl yapabilirz . Askeri personelim bide bazen çok lazım oluyor ama şebekeden yararlanamıyorm maalesef. Lütfen yardımcı olun bide bu 20band sorunu bütün xiaomi telefon lardami var .

Oyla:

cinar98

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
mi note3
Konular
2
Benim cihazda da mic sıkıntısı var cihaz 2 haftalık mikrofonda YAZILIMSAL olarak sıkıntı var üst mic de alt mic de videoda kusursuz çalışıyor testlerdede çalışıyor fakat arama yapılınca telefon hoparlörde iken sesim güzel gidiyor fakat normal konuşurken sesim boğuk ve kısık gidiyor.Bir hevesle aldım kursağımda kaldı yani sağol xiaomi

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Bu 20 band ne oluyor . Bu telefonu alırken o kadar araştırdım özelikle şebeke konusunda , ve interneten özeliklerine baktığımda 3G de 4 band var . 4G de 5 band var . Yani bi çok telefona göre fazla var . Peki nasıl oluyor da şebeke sorunu yaşıyorum . Bu 20 bandı işini nasıl yapabilirz . Askeri personelim bide bazen çok lazım oluyor ama şebekeden yararlanamıyorm maalesef. Lütfen yardımcı olun bide bu 20band sorunu bütün xiaomi telefon lardami var .
Yardım - LTE Band 20 nedir? Ne işe yarar? Gerekli midir?
[doublepost=1527753763,1527753652][/doublepost]
Benim cihazda da mic sıkıntısı var cihaz 2 haftalık mikrofonda YAZILIMSAL olarak sıkıntı var üst mic de alt mic de videoda kusursuz çalışıyor testlerdede çalışıyor fakat arama yapılınca telefon hoparlörde iken sesim güzel gidiyor fakat normal konuşurken sesim boğuk ve kısık gidiyor.Bir hevesle aldım kursağımda kaldı yani sağol xiaomi
Sizde cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlayabilir, yazılımı güncelleyebilir, sorun devam ediyorsa ve cihazın garantisi varsa garantiye gönderebilirsiniz.

Oyla:

Yasin3325

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
24
Mi note 3 kullanirim.benimde bu sorun oldu koydeyken cekmedi. 3g ve 4.5g internet cekmedi arastirdimda burada bu paylasimi gordum.ayni sorun yasiyorum ban20 sorunu var ustelik merkeze yakin yerde var ayni sorunlar ithalat telefonlarda yaygin arkadasimda da xioami deyil ama benzer bir model.var oda ayni sorun yasiyor Turk telekom kullandimiz halde aldima pismanim acikcasi. 6 ay sure gecti vakit birde agrizalandi sari leke var bir sayfada paylasmistim ic kisim panelde gorunmuyor bende gorunuyor ama tuketici haklari 6 ay gecince iade edebilirsiniz vede paranizi alabilirsiniz derler bende ole yapacam xioami hayal kirikli yasadim sebeke sorunlarla olmasaydi harika telefondu sanirim.bu epey sorun olacak

Oyla:

Korhan34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Korhan
Cihazım
Xiaomi mi note
Konular
0
Mi note 3 kullanıyorum 4gde neredeyse hiç 3gde çoğu noktada şebeke kopuyor ne yapabilirim. Miui global kararlı telefon yazılımla band 20 aktiflestirme şansım var mi

Oyla:

Mertonur060

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
sorunu çözebildiniz mi ? Bende şuan şebeke problemi yaşıyorum. Benimki 3g ye de düşmüyor tamamen kopuyor.

Oyla:

mahmut31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahmut
Cihazım
mi note 7
Konular
0
Bendede mi note 3 var arama yapınca sekebe kopuyor gidip geliyor hat geç düşüyor internet var gösteriyor ama girmiyor nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:
Üst Alt