memus kullanıcısının son içeriği

1. M

Miui 4.8.9 Tr Dil Hatası

Bu dil olayı v6 son bir kaç sürümünde düzelmişti Şimdi V7 başladı yine aynı dert bu dert iyice musallat oldu arkadaş yokmu çaresi s3 i9305 telefona yükliyen varmı hiç dili ingilizce yapınca düzeliyor Tr yapınca oluyor Rehber Alfabe sıralaması O harfinde takılıp kalıyor
  2. M

Rehber Miui v6 Türkçe Dil Paketi [Her Hafta Güncel]

RE: Miui V6 - %99 Türkçe Dil Paketi [02.04.2015] Tamam bunları biliyorum isim yada numarayı biliyorsanız sorun yok bunun dışında rehberde gezinerek hatırlamam gerekiyor bin küsur tel  ayrıca bu bir hata düzeltme şansı yoksa diyecek bişey yok tabiki yada sorun nerden kaynaklanır bilgi...
  3. M

Rehber Miui v6 Türkçe Dil Paketi [Her Hafta Güncel]

RE: Miui V6 - %99 Türkçe Dil Paketi [02.04.2015] Selam Arkadaşım bende samsung i9305 telimde kullanıyorum kitkat çıkalı beri konuda açmıştım ama sonuç alamadım rehberde ( O ) harfinden sonra kaydırma yapmıyor ( Z ) ye kadar bütün rehberi sürükleyerek geçmek zorunda kalıyorum çok kalabalık...
  4. M

Miui 4.8.9 Tr Dil Hatası

Cvp: Miui 4.8.9 Tr Dil Hatası Ya arkadaşlar bu bahsettiğim olayı yeni öneride bulunduğunuz TR dil paketini yükledim yine aynı düzelmedi bu konuda yardımcı olabilecek yokmudur bu çok sevdiğim ve her yönüyle memnun olduğum miui romu kullanamıyorum
  5. M

Tab N8000 için MiUi

Selam arkadaşlar Samsung Tab N8000 için miui rom varmıdır bilgisi olan varmı?
  6. M

Rehber sorunu

Cvp: Rehber sorunu Teşekkürler ilginize inşallah v6 yeni sürümlerde düzelmiş olur  t9 la haklısın fakat biraz alışkanlık olayı yan alfabe barı sanki çok daha pratik alışmak lazım ölümcül bir problem değil ama insan takılıyor Teşekkürler ilginize inşallah v6 yeni sürümlerde düzelmiş olur  t9...
  7. M

Rehber sorunu

selam daha önce sordum fakat yardım edebilen çıkmadı tekrar konu açmayı düşündüm telefonum galaxy s3 i9305 2gb ram li olan yurtdışı 4g li olan model  bunun için sürekli miui rom güncelleniyor ve kitkat sürümüne geçtiğinden beri tr dil de iken rehberde dolaşırken sağ kısımdaki alfabede hızlı...
  8. M

Miui 4.8.9 Tr Dil Hatası

Cvp: Miui 4.8.9 Tr Dil Hatası Rom çoklu dil yani içinde tr dil var miui kitkat geçince olmaya başladı eski sürümlerde yoktu  indirdiğim link burda   http://en.miui.com/download-114.html  sürekli burdaki romu kullanıyorum şu anki son haftalık olan ise 4.8.9 ama gelecek sürümlerde...
  9. M

Miui 4.8.9 Tr Dil Hatası

Selam S3 GT LTE İ9305 telefonuma 4.8.9 romu kurdum ancak Tr dildeyken rehberde yan alfabe barda O harfinden sonrakilere bastığımda yine O harfinde kalıyor birde enson Z harfini seçebiliyor ama eng dilde böyle bir sorun yok budurumu nasıl çözebilirim bilgisi olan yada aynı durumu yaşayan...
  10. M

WSM TOOLS Sorunu

Cvp: WSM TOOLS Sorunu Selam ben normaşde xposed kurmuyordum uyumsuz olduğu mesajı veriyordu şimdi kurdum yeni sürüm güncelledim aynı değişen bişey olmadı WSM siz bir mui düşünemiyorum can sıkıcı bir durum miui gerçekten harika fakat wsm olmadan sıkıntılı mesela menü icon boyutları ufalmıyor...
  11. M

WSM TOOLS Sorunu

Selam Galaxy LTE GT İ9305 Telefonuma yeni kitkat versiyon olan 4.7.24 rom yükledim önceki romum 4.6.20 sorun yoktu ama yeni kitkat olan 4.7.24 te wsm çalışmadı kitkat sürümde sistem daha iyi hızlı dosyalar rahat açılıyor bekleme yapmıyor widgate sayfaları daha hızlı titremeden beklemeden...
  12. M

MIUI HAFTALIK GÜNCELLEME 4.6.27

Cvp: MIUI HAFTALIK GÜNCELLEME 4.6.27 merhaba bu güncellemeyi kurunca tel ekranı sapıttı ekran görüntüsü kayık çıkıyor ayrıca son bir kaç güncelleme ile türkçe desteği yok gibi dil seçeneği var ama türkçe değil bu yüzden 4.6.13 sürümde kaldım telefonum Samsung S3 GT i9305
  13. M

Hacker'S Keyboard : Pc Klavyeniz Hem Telefon Hem Tablette

Cvp: Hacker'S Keyboard : Pc Klavyeniz Hem Telefon Hem Tablette evet kullanıyorum ve gerçekten bence en iyisi markette tr dil eki de mevcut proyu kurduktan sonra marketten tr dil yamasınıda mutlaka indirin
  14. M

icon değişimi

Cvp: icon değişimi teşekkür ederim açıklama için bu olayı keşfettim epey icon var fakat klasik iconlara rastlayamadım bi türlü  bende unicon exposed uygulaması var kurdum fakat oda işlem görmüyor halledemedim kısacası
  15. M

icon değişimi

merhaba ben i9305 cihazımda miui rom kullanmaya başladım ve gerçekten çok iyi işlevsellik ve stabilite açısından çok iyi öğrenmek istediğim şey ise ben miui iconları yerine kare şeklinde değilde klasik ikonları kullanmak istiyorum sanırım ekranda daha zarif duracak bu mümkünmü mümkünse nasıl...
Üst Alt