Melihs80 kullanıcısının son içeriği

1. Melihs80

Yardım Mi 6 sunucu hatası

Mi6 cihazı için güncelleme sorgulaması yaptığımda resimdeki hatayı devamlı olarak aliyorum. Sunucularda mi sorun var bizim cihazda mi
  2. Melihs80

Yardım Mi6 Play Store'dan çıkış

Söylediğiniz yerde çıkış yapılabilecek bir yer yok
  3. Melihs80

Yardım Mi6 Play Store'dan çıkış

Mi6 cihazında eu 9.3.7 kurulu. Play Store uygulamasında da 2 tane hesabım sağlı ve sollu olarak çıkıyor bunların arasında geçiş yapabiliyorum. Fakat ben şu an için bir hesabı kaldırmak istiyorum. Fakat diğer android markalı telefonlarda olduğu gibi ayarlarda hesaba gelerek istadigim hesabı...
  4. Melihs80

Yardım MI6 9.6.27 güncellemesini deneyen

Yeni çıkan güncellemeyi yükleyip deneme fırsatı olanların batarya,telefon performans,kamera olarak düşünceleri neler. Mi 6 ya bundan sonra güncelleme verilmeyecek gibisine bir söylenti var doğruluk payini bilen var mı. Eğer ki doğru ise ve güncelleme gelmiyecekse bu güncellemeyi yüklemeli miyiz...
  5. Melihs80

Yardım Volte etkinleştirme yolu ?

Yedek olarak kullandığım Mi 6 cihazı 'nın normalde operatör ve sim kart olarak volte hizmeti var veriyor. Fakat şöyle bir durum var bu özellik ayarlarda kapalı ve açılmıyor. Cihazın IMEI si orijinal değil. Bu özelliği açmanın yolu var mı. Mı 6 larda volte mi yok yoksa ???? Rom olarak eu 9.3.7...
  6. Melihs80

Yardım Mi model cihazlarda pubg hile konusunda

Süper Mario nun da üstünlüğü var. Sorumuz da nasıl hile yaparız neler yapmalıyız neleri yuklemeliyiz diye birşey sorulmuyor bilgisi olan var mı yada gerçekten oyunda hile yapılabiliyor mu bu tip konuda soruluyor. Sen anlaşılan sadece Super Mario da hile yok sanıyorsun galiba sonuçta hepsi...
  7. Melihs80

Yardım Mi model cihazlarda pubg hile konusunda

Mi model cihazlarda pubg nin hilesi mümkün olabiliyormus. Bu konu hakkında bilgisi olan ve deneyimleyebilen arkadaşların bilgisi.
  8. Melihs80

Haber Şarj Animasyon Değşiyor

. Temayı uygulayın şarj animasyonu temada var. YOUNG FOREVER adlı temada animasyon mevcut eklemek istedim dosyayı ama dosya ekle dediğimde 13 MB gibi bir boyutu var. Büyük deyip izin vermiyor.
  9. Melihs80

yorum yapmadan önce yazının başını okuyun. Bende yok nasıl sende olur diye bir mevzu dönmüyor ortada anlamadiginiz nokta bu. Yazan arkadaşın rom ile ilgili bir açıklaması yok eu romda daha önceden zaten vardı diyor. Bizde de eu olunca elemanda şu romda zaten vardı falan demeyince direk eu rom da...
  10. Melihs80

anlamadiginiz nedir hocam 1555191833 baştan oku anlarsin 1555191842 baştan oku anlarsin
  11. Melihs80

bizimde ????? Kullanmamizin nedeni o işte hocam eu diye ve şu romda falan denilmeyince direk eu yazılınca bizde şaşırdık. Çünkü kullanmış olduğumuz romda öyle birşey yok
  12. Melihs80

mi6 da hangi romu kullanıyorsunuz bizde yok
  13. Melihs80

hocam MI6 yedek olarak kullanıyoruz ve eu rom 9.3.7 yüklü şu anda ve böyle bir animasyon yok bizde
  14. Melihs80

eu beta şarj animasyonu mu var ???????
Üst Alt