MarcoPasha kullanıcısının son içeriği

1. MarcoPasha

Mod Dolby Atmos V5 (01.01.2020)

Rica ederim Hocam, keyifli kullanımlar dilerim. Geri dönüş için teşekkürler. Yes~~
  2. MarcoPasha

Sohbet Sohbet köşesi

Gün Aydınflower~~Hayırlı sabahlar, iyi forumlar.
  3. MarcoPasha

Haber Android 11’in 3. Geliştirici Önizleme Sürümünde Dikkat Çeken Değişiklikler

Paylaşım için teşekkürler Hocam, elinize sağlık. Günlük kullanıcı için en önemli soru; Pil tüketimi için ne getirir? Bekleyip, göreceğiz. :)
  4. MarcoPasha

Rom [OFFICIAL] AOSIP DERPFEST 10 grus [20.04.20] Mi 9SE

DerpFest 10 Official grus 20200420 konu güncellenmiştir. DerpFest Changelog 20-04-2020 Aded R Style Statement Toogle HeadsUp Notifications Added Recycled RGB Selector Updated Greek and Italian Translations 3 Types of Notch Support Added Cleanup (Pixel) Livewallpaper Changes Data Usage...
  5. MarcoPasha

MIUI 11 Mi-Room V11 Stabil Rom Konusu Tüm Cihazlar İçin...

Bilgilendirme için teşekkürler Hocam. Çok dakiksiniz. Yes~~
  6. MarcoPasha

Rom [UNOFFICIAL] crDroid 6.5 Q Grus [20200424] Mi 9 SE

crDroid 6.5 Q grus 2020.04.24[UNOFFICIAL] güncellemesi yayınlanmış ve konuya güncel linkler eklenmiştir. crDroid 6.5 Q grus 20.04.24 Değişiklik Listesi * crDroid repo sync * several minor fixes
  7. MarcoPasha

Yardım Ufak çaplı bir yardım

Twrp'nin silinmesi sadece Global rom için geçerli. Sanırım Siz zaten EU rom kuracaksınız, twrp ile bir sorununuz olmaz. Stoya Hocamın hazırladığı ve linkini paylaştığı rehber ile bir sorun yaşamadan işlemi tamamlayabilirsiniz.
  8. MarcoPasha

Rom Masik X ™ 11 (21.03.2020)

Hocam, 2 aydır 4 cihaz için güncelleme geldi. İkisi zaten aynı rom, bir diğeri 1 aydan fazladır test hikayesindeydi. Bizim cihazlardan ümidi kestim artık. Birde MIUI 12 hikayesi başladı, iyiden yalan oldu bizimkiler.
  9. MarcoPasha

Benim ki, sevinç değil, sinirle yaptığım hata oldu. drunk~~ Linki çek edince fark ettim, bu arada siz zaten uyarıyı vermişsiniz sağolun.Yes~~
  10. MarcoPasha

Lavender (Redmi Note 7) Masik ™ 11.3 Beta Tucana (Mi CC9 Pro) Masik ™ 11.3 Stabil Tucana Global (Mi Note 10) Masik ™ 11.3 Stabil Tucana Pro (Mi Note 10 Pro) Masik ™ 11.3 Stabil Olarak sınırlı cihaz için Masik ™ 11.3 yayınlandı nihayet. Tek yenilik 1 ay gecikme ile Redmi Note 7 oldu. :@
  11. MarcoPasha

Düzelltim Hocam. Uyarı için teşekkür ederim. Yes~~
  12. MarcoPasha

Evet Hocam bende ona bakıyordum. Teşekkür ederim Sağolun.
  13. MarcoPasha

Tema Born in Turkey Markette Yayında (MIUI 12 Destekli)

Elinize, yüreğinize sağlık Hocam.clap~~clap~~clap~~ Çok şık, harika bir tema olmuş. Test içinde ayrıca teşekkür ederim.highfive~~
  14. MarcoPasha

Gcam [GRUS] Hypercam NEX 7.2

Hocam linkteki, apk yı kurup, xml dosyası ile de konfigüre ederseniz, gece görüşündeki kasma dışında sorunsuz kullanabilirsiniz. Ayrıca bir de Bu Gcami deneyiniz. File on MEGA HyperCam: https://mega.nz/folder/3IUnBYKb#ahcfZ6j0fQuTLBdNFLiJKQ
  15. MarcoPasha

Sohbet Merhaba hoşgeldim

Hocam size gelen sms kodunu hesabınız altındaki SMS onaylama seçeneği ile doğrulayabilirsiniz.
Üst Alt