mahir033 kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru 9bin-12bin TL arası telefon

Alacağım arkadaş romla modla ilgisi bilgisi olmayan birisi oyuzden garantili faturalı ve stabil, güncellemesi yavaşlamaya sapitmayan bı cihaz lazım heralde note 12 pro uygun görünüyor
  2. M

Soru 9bin-12bin TL arası telefon

Arkadaşlar merhaba. Başlıkta da yazdığım gibi bütçem max 12bin TL civaridir. Aklımdaki telefon "redmi niye 12 pro 5g" versiyonu. Amaç günlük kullanım ve fotoğraf üzerine olacaktir. Oyun oynamıyorum. Bu telefon nasıldır veyahutta o paraya onu alacagina daha ucuza şunu al dediğiniz bir model...
  3. M

Rom 17.07.2023 Promeo MIUI 14.0.1 Rom (Endonezya Derlemesi Geldi)

Bende ilk çıktığı zaman almıştım telefonu birçok aosp rom kullandım en son android 10 stock romunu kullanıyordum takı bu Roma kadar benimde 2 gün oldu geceli suanda hiçbir sıkıntı yok
  4. M

Full 120 Hz dahada bişey istemem herhalde
  5. M

Herhangi bir medya oynatilirken ses açma kapama yaptığım zaman medya sesi değil zil sesi değişiyor çözümü varmidir
  6. M

Arkadaşlar romda ana ekrana widget ekleyemiyorum. Var olan saat widgetini kaldırdım onuda geri getiremiyorum ne yapabilirim
  7. M

Yardım Wifi sorunu

Arkadaşlar crdoid andoid 13 aosp ROM kurdum fakat Wi-Fi acilmiyor.ne yapmam lazim
  8. M

Telefonum android 10 12.0.3 sürüm direk twrp yükleyip kurarsam sıkıntı olur mu? Yapmam gereken başka bişey varmidir
  9. M

Rom Batarya Perfomansı En Yüksek Rom --> POCO X3 NFC Baikal OS A11 ve A13 Stabil (Surya)

Hızlı şarj oluyor mu cihaz ? Aosp romlarda bazen sıkıntı oluyor.
  10. M

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Hocam poco x3 nfc cihazimin camı çatladı ekranda problem yok. Cam degisimi yapıyor musunuz? Yapmıyorsanız kime gönderebilirim güvenilir acaba
  11. M

Sohbet Poco X3 NFC İçin En İyi Rom ?

Yağ gibi olsun istiyorsan android 10 kullan.ne kadar guncel sistem kullanırsan okadar hantallasiyor telefon.ben endo 12.0.3 kullanıyorum.
  12. M

Yardım Mi video

Arkadaşlar mi videoda dizi veya filme altyazı ekledigim zaman Türkçe karakter sorunu yaşıyorum. Bunun çözümü varmıdır acaba başka program dışında
  13. M

Yardım Son kullanılan uygulamalar

Arkadaşlar bu ekranı tema sayesinde tekli hale getirebiliyorum.ama temayı değiştirmek istemiyorum nasıl uygulamaları tek görünür hale getirebilirim
  14. M

Rom Evolution X 5.6 POCO X3/NFC [11] [UnOfficial]

Arkadaşlar romun son durumu nasıl geçmeye degermi bariz bir sıkıntısı varmıdır acaba
  15. M

Soru Özel dns

Vodafone hattım private dns adres girdiğim zaman internete bağlanmıyor.adguard veya cloudflare olsun hiçbir dns adresini kullanamıyorum.bunun için Vodafone da bir ayar varmıdır?
Üst Alt