mahferer kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Ortak ağlarda internet yok

Merhabalar MI9 telefonum havalimanı otel gibi yerlerde ortak şifresiz WiFi hatlarına bağlanıyor ancak internet yok. Bağlandığım hatta içeriğe girdiğimde miui.com.rom... gibi bir adres ve android armut adam resmi gibi bir şey çıkıyor tabi o sayfaya da gidemiyorum.
  2. M

Soru Akıllı Saat Tercihi

Haylou RS4 beni hiç üzmedi, 6 gün gidiyor,
  3. M

Sohbet 1000₺ ye kadar kulaklık önerisi

https://www.akakce.com/bluetooth-kulaklik/en-ucuz-haylou-x1-pro-tws-kulak-ici-fiyati,2038199049.html Ben 6 aydır kullanıyorum, konuşma, kulakta sabitlenme (kişiye göre değişir) müzik baz-tiz kalitesi, pil (8 saat) çok başarılı,
  4. M

Soru Vodafone 'a geçersem sıkıntı olur mu ?

Yurtiçi aldığım global bl kapalı MI9'u TT hat ile kullanıyorum ama Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum. Band 20 olayı var mı, sıkıntı olur mu ? Volte sıkıntısı var mı Vodafone'da ? Mayıs ayında Almanya'ya seyahat edeceğim, avantajlı olur mu ? Başka cihazlarla Vodafone kullanan arkadaşlarım pek sorun...
  5. M

Yardım Haylou Rs4 plus Kadran

Hello Haylou'da sağ alt köşe "Daha" - "Saat Arayüzü"......
  6. M

Yardım Haylou Rs4 plus Kadran

Hello Haylou uygulaması ile yüklüyor ve değiştiriyorum..
  7. M

Yardım Launcher kurduğum da navigasyon hareketleri iptal oluyor

["Edge gestures" pro full indir] olarak arat bul indir kur (v1.10 ve üzeri)
  8. M

Soru TrueCaller Artık Türkiye'de Çalışmıyor.

1663311111 Daha çarşamba bilgi verdi, çalışıyor ama artık bazıları yükleyip kullanamadığı için yeni numaralar hakkında bilgi veremiyor..
  9. M

Çözüldü Volte Sorunu

*#volte#* (86583) yaptınız mı ? Hiç olmadı sim kartı volte operatör destekleyen bir telefona takıp aktif edin sonra telefonunuza takın, olacaktır, ben 3 sene evvel öyle yapmıştım, sonra telefon değiştirdim ama volte açık..
  10. M

Soru Sıfır 9 SE Aldım İyi mi?

5400'e mi9 vardı geçen hafta bitmiş pttavm
  11. M

Çözüldü Adaway

Çözüm Blokada
  12. M

MIUI 12.5 Mi 9 - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFAMIXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

Stock Rom başka Custom Rom başka bir şey.. Lütfen Stock Rom konusu altına Custom Rom bilgisi atmayın, insanlar yanlış yönlendiriliyor, sanıyorlar ki MIUI 13 Stock olarak MI9'a geldi..
  13. M

Soru Miui13 Mi 9 Lite cihazıma gelir mi ?

Noktalama işaretlerinden sonra da bir boşluk bırakılır.
  14. M

MIUI 12.5 Mi 9 - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFAMIXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

Ön arka cam kırıldı, ezildi ve hafif kaşık formu aldı, muhtemelen ana kart da gitmiştir.. İzmir Çankaya'da bir kaç yere sordum 2000 TL tamir ücreti istendi ama anakart garantisi vermediler..
Üst Alt