Yardım Android 11 MIUI 12.5 sorunları

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Herkese selam,
Perşembe gecesi güncellemeyi yükledim aşağıda belirttiğim çoğu sorunla karşılaştığım için fabrika ayarlarına aldım ama sorunların bir kısmı düzelmedi
Örneğin mega uygulamasını ve bulut yedeklemesini kullanıyorum fotoğrafları gönderiyor fakat örneğin APK uzantılı dosyaları gönderemiyor

bankacılık uygulamalarında Akbank yapıkredi denedim ekstreyi wi-fi printer aktaramıyor menü tuşuna basıp son açılan uygulamalarda bir uygulama uzun basıyorum ve çarka basıyorum ki ayarlarına gideyim Ana ekrana dönüş yapıyor tekrar menü tuşuna basıyorum orada ayarlara gidiş penceresi açık fabrika ayarlarına döndüğüm halde böyle yapıyorsa sorun ya MIUI yada and 11 den kaynaklanıyor ama özellikle wi-fi printera aktaramama benim işlerimi çok aksattı çok canımı sıktı bunun bir ayarı mı var ben mi bulamadım bilen birinin yardımlarını rica ediyorum

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
Herkese selam,
Perşembe gecesi güncellemeyi yükledim aşağıda belirttiğim çoğu sorunla karşılaştığım için fabrika ayarlarına aldım ama sorunların bir kısmı düzelmedi
Örneğin mega uygulamasını ve bulut yedeklemesini kullanıyorum fotoğrafları gönderiyor fakat örneğin APK uzantılı dosyaları gönderemiyor

bankacılık uygulamalarında Akbank yapıkredi denedim ekstreyi wi-fi printer aktaramıyor menü tuşuna basıp son açılan uygulamalarda bir uygulama uzun basıyorum ve çarka basıyorum ki ayarlarına gideyim Ana ekrana dönüş yapıyor tekrar menü tuşuna basıyorum orada ayarlara gidiş penceresi açık fabrika ayarlarına döndüğüm halde böyle yapıyorsa sorun ya MIUI yada and 11 den kaynaklanıyor ama özellikle wi-fi printera aktaramama benim işlerimi çok aksattı çok canımı sıktı bunun bir ayarı mı var ben mi bulamadım bilen birinin yardımlarını rica ediyorum
Hocam Geri Bildirim yani Feedback Team uygulamasını kullanın yaşadığınız sorunları detaylı bir şekilde anlatın. Sizin gibi sorun yaşayan kullanıcılar bu uygulamayı kullanarak güncelleme sonrası yaşanılan problemleri anlatırlar ve sonrasında ana güncelleme ile giderilir. Siz bunları bildirmezseniz yeni ana güncelleme herkese o şekilde verilir. Güncellemeleri ilk alan kullanıcılar aslında en şanssız kişilerdir hocam.

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Hocam Geri Bildirim yani Feedback Team uygulamasını kullanın yaşadığınız sorunları detaylı bir şekilde anlatın. Sizin gibi sorun yaşayan kullanıcılar bu uygulamayı kullanarak güncelleme sonrası yaşanılan problemleri anlatırlar ve sonrasında ana güncelleme ile giderilir. Siz bunları bildirmezseniz yeni ana güncelleme herkese o şekilde verilir. Güncellemeleri ilk alan kullanıcılar aslında en şanssız kişilerdir hocam.
Tamam yazalım da ben 2017 kasımdan beri redmi 4x mi6 ve şimdi mi9se kullanıyorum, bu kadar hata görmemiştim, direkt benim sık kullandığım işlemlerde hata var, sanki Xiaomi beni sınamak istiyor drunk~~

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
service.global@xiaomi.com'a Yazdım cevap geldi
Diyorki Mega'ya upload ederken *. APK uzantılı dosyanın uzantısını değiştirmeyi deneyin....
Valla bravo, ben nasıl düşünemedim bunu ? Pes..

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Mega ve Google Drive dosya upload (resim up yapıyor diğerlerini yapmıyordu) sorununu şöyle çözdüm. ES File Explorer ProPremium 4.2.5.0.1 yükledim, oradan up yapmak isteyince upload yapıyor. Demek ki MIUI 12.5 dosya yöneticisinde bir sınırlama var !?

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Şimdi de Gmail sorunu var. Gmail ile resim hariç dosya gönderemiyorum. Zaten Gmail izinlerinde "sadece medya" yazıyor. Belge mail göndermek için MS outlook kurdum, zira onun tüm dosyalara erişimi var. Ne oluyor yahu ? Anlamadım gitti, Android 11 Gmail'i kullandırtmıyor, var mı böyle bir şey ?

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Tüm sorunların cevabını reddit'de buldum
MIUI 12.5.1'de MIUI optimizasyonu kapatırsanız bu sorunlar oluyor (foruma resim bile upload edemiyordum ektekiler denemedir)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-03-22-22-00-040_com.google.android.permissioncontroller.jpg
    Screenshot_2021-06-03-22-22-00-040_com.google.android.permissioncontroller.jpg
    185,5 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_2021-06-03-22-21-40-294_com.google.android.permissioncontroller.jpg
    Screenshot_2021-06-03-22-21-40-294_com.google.android.permissioncontroller.jpg
    178 KB · Görüntüleme: 33

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
parmak izi istenen ekranlarda sararma oluyor mu sizde de acaba ?

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Parmak izi kullanmıyorum

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
deneme şansını var mı acaba parmak izi ile açtığınız uygulamalarda, mesajların gizli bölümünü açarken, galerinin gizli bölümünü açarken vs. parmak izi ekranı geldiğinde ekran sararıyor

Üst Alt