Yardım Android 11 MIUI 12.5 sorunları

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
12 pro+ 5g
Meslek
Tekniker
Konular
100
deneme şansını var mı acaba parmak izi ile açtığınız uygulamalarda, mesajların gizli bölümünü açarken, galerinin gizli bölümünü açarken vs. parmak izi ekranı geldiğinde ekran sararıyor
O 12de de var. Paparada oluyor bende de

Lastmaniac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi9se
Konular
0
Tamam yazalım da ben 2017 kasımdan beri redmi 4x mi6 ve şimdi mi9se kullanıyorum, bu kadar hata görmemiştim, direkt benim sık kullandığım işlemlerde hata var, sanki Xiaomi beni sınamak istiyor drunk~~
Bende dün güncelleme gerçekleştirdim ve bendeki tek sorun ayarlar bölümünden ses bölümüne tıkladığımda ana ekrana direkt atıyor yanı ses bölümüne girilmiyor ama tuşlarla ses kontrolü sağlaya biliyorum sadece zil bildirim gibi şeylere erisemedim twrp ile sıfırlayıp yeniden eu yerine global yukleyebilirmiyim

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Poco X3 Pro kullanıyorum, beni en rahatsız eden özellik bazen ekranda uygulama menüsünü açmama rağmen menü yokmuş gibi dokunmaları algılamayıp arka planda uygulama ekranında tıklamalar yapması. Ekranı kapatıp açınca düzeliyor ancak rahatsız edici bir sorun, rom TR romu olduğu için Türkçe yazıp geri bildirim yaptım ama ingilizce mi yazmalıydım bilmiyorum, eskiden global ya da eea rom'a ingilizce geri bildirimler yapıyordum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 9 SE 'ye has bir şey mi. Başka telefonlarda oluyor mu acaba ?
Okuma modu ile alakalı bir şey olabilir mi, yanlış hatırlamıyorsam Mi 9T kullandığımda oluyordu galiba.

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
valla ben anlamadım X3 NFC ile yan yana koyuyorum telefonu bariz sarımtırak ekran. okuma modu vs. kapalı. beyazlar beyaz değil gibi.

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
10 senedir Android kullanırım ben bu kadar çok telefonu ısıtan bir rom görmedim

telefon normalde 40 derecede çalışıyor birazcık kullanınca 45-50 dereceye çıkıyor

bence bunun sebebi de mi 12.5 in arka planda bazı uygulamaları optimize ederek kapatması çünkü greenify benzeri uygulamalar kullanırken de böyle ısınmalar yaşıyordum

zLa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
huawei g7
Konular
11
M
Tüm sorunların cevabını reddit'de buldum
MIUI 12.5.1'de MIUI optimizasyonu kapatırsanız bu sorunlar oluyor (foruma resim bile upload edemiyordum ektekiler denemedir)

Tüm sorunların cevabını reddit'de buldum
MIUI 12.5.1'de MIUI optimizasyonu kapatırsanız bu sorunlar oluyor (foruma resim bile upload edemiyordum ektekiler denemedir)
Miui optimizayson u aktif halde kullanmak gerekiyor maalesef hocam. Bir tek bunlar değil
Bir çok sorunla karşılaşırsanız

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
M

Miui optimizayson u aktif halde kullanmak gerekiyor maalesef hocam. Bir tek bunlar değil
Bir çok sorunla karşılaşırsanız
Bugüne kadar 4 senedir hep kapalı kullanıyordum ama bu son romla işler değişti

Üst Alt