lordrape kullanıcısının son içeriği

1. L

Satış 2 adet imei lazım ACİL...

BULUNMUSTUR TSKLER HERKEZE
  2. L

2 tane ımeı lazım
  3. L

2 adet temız imeli lazım satan arkadaslar mesaj atarsa sevınırımm
  4. L

Satış Xiaomi Mi 6-5s-5 Plus-5x, Note 3, Mix 2, Redmi Note 4-4x Nano Cam ve Kılıf/Aksesuarları

5s plus krılmaz cam varmı ? fıyat bıde ekrana tam oturuyor mu ?
  5. L

Uygulama Sony Xperia Klavye

linkLer calısmıyor .
  6. L

Satış 3 Adet Xiaomi Mi5 Satılıktır

Ozelden ulasabılırmsın ozele kapalısın
  7. L

Rom -Güncel- Mi 5 Global Stabil ve Beta Orijinal Türkçe Romları (Miui 8 Stabil Yayınlandı !)

7.294.99 stable room war bende ama ıngılızce ve turkce karısık dıl destegı var acaba farklı bır room varmı bılen varmı yada kullanan arkadslar varsa farklı room buraya yazabılır mı
  8. L

Soru s.a mi not pro kullanan arkadaşımız varmı ?

not pro ıcın hıc room ındırenız warmı yoksa herkez aldında olan romu mu kullanıyor ? kararlı bır rom arıyorum ama ındırdıklerım cıhazdan atamıyorum 1 tane war oda gelıstırcı oda bazen patara werıyor oyle dusunuyorum yanı saglam bır room paylasacak bır arkadasımz warmı ?
  9. L

hanig roomu kullanıyorsun pekı hıc room attın mı yoksa aldın gunkı room mu hala ?
  10. L

mi not pro kullanan arkadaslarımız varmı ??
  11. L

Madalya MIUI 7 Madalyası

HiddeNKinG tskler hocammm ;)) eyw
  12. L

Madalya MIUI 7 Madalyası

hani nerdeee =)))))
  13. L

Yardım xiaomi mi4 note pro icin roomu nerden bulabılırım lınk atabılırmısınız ?

mi 4 not pro kullanıyorum ben hangı roomu ındırmem gerekıyor sıtesınden ındırdım zaman http://en.miui.com/download-273.html Stable ROM Full ROM pack Older versions Developer ROM Full ROM pack Incremental ROM pack Older versions yada aynı chazı kullanan bır arkadas warsa pm atabılır mı
  14. L

siz de khaklısınız lafım yok baktım actım konuyu da nerden sılecemı bulamadım :S mi 4 not pro roomu arıyorum 2 tane war bırı 570 mb bırı 365 mb gelde sımdı teredut etme 200 mb fark war arasında hocam :S o yuzden yardım ıstedım belkı kullanan arkadas warsa dırek su roomu ındır kur dese onu kuracam
  15. L

bulamadım dıye actım ya bende . calısan bulsam yada yapabılseydım acmazdım eyw tskler yınede sagol tutup cvp vermısın buraya
Üst Alt