Lixard kullanıcısının son içeriği

1. L

Yardım Xiaomi Mi 6 Ahize Sorunu ve Yakınlık Sensörü Çalışmıyor

Hocam telefon çalışıyor güç tuşu da çalışıyor sadece telefon kapandıktan sonra güç tuşuna basarak açamıyorum şarja takarsam öyle açılıyor. 1609873362 Bir de yakınlık sensörü çalışmıyor başka bir sorunu yok.
  2. L

Hocam telefon açılmıyor sadece şarja taktığımda açabiliyorum bu daha büyük bir sorun bunu nasıl çözücem?
  3. L

Beyler şimdi de telefonu kapattım mı açamıyorum sadece şarja taktığımda açabiliyorum telefonu tüm dengesi bozuldu telefonunun ne yapmam gerekiyor ?
  4. L

Merhaba telefonumun batarya performansı düşmüştü ve ahizeden de 5 aydır düşük ses geliyordu bu yüzden telefonuma Deji batarya aldım hazır telefonu açmışken ahizeyi de temizleyeyim dedim sesi düzelsin diye. İlk önce ahizeyi açıp temizledim hatta forumda bir arkadaş oradaki bez filtreyi sökün...
  5. L

Yardım Xiaomi mi 6 ahize sesi az geliyor

Bende de aynı sorun var aynı süredir bant ve kürdan ile tozları aldım olmadı süpürgeyle çektim olmadı sakız ve iğne ile delik açmak ne kadar sağlıklı bir çözüm bilmiyorum.
  6. L

Yardım Mi 6 11.0.6

Evet açık sertifika konusunda bir sıkıntı yaşatmadı yaşatırsa netflix te yaşatır ama mı 6 ekranı zaten l1 ekrana sahip olmadığı için bootloader kapalı olsa bile HD izleyemezsin şu ana kadar hiç bir uygulamada sıkıntı çıkarmadı bana bootloader.
  7. L

Yardım mi 6 Batarya Sorunu

Ani bir şekilde düşmüyor düz kullanımda 40-50 saniye de yüzde 1 şarj gidiyor hızlı bir şekilde ama bu 85 seviyelerine geldiğinde yavaşlıyor dediğiniz işlemi yaptım birşey değişmedi sanırım bataryamla alakalı ama şu an idare ediyor biraz daha kullanayım olmazsa ben de deji batarya alırım.
  8. L

Rom Xiaomi Mi 6 LineageOS 17.0 (10)(UNOFFICIAL)

Ben de merak ediyorum pil performansına göre kuracağım deneyip test eden varsa ekran süresini yazsın.
  9. L

Yardım mi 6 Batarya Sorunu

Beyler telefonun şarjı 100' den 85'e çok hızlı iniyor sonra normale dönüyor bu bataryanın ömrü ile alakalı sanırım siz de durum nasıl alalı 2 yılı geçti benim bu telefonu.
  10. L

MIUI 11 Mi RooM MIUI 11 Beta 20.3.26

Ben de mi6 kullanıyorum.Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz global rom dan geçiş yapmalı mıyım? Ne gibi artıları ve eksileri var.
  11. L

Yardım Mi 6 11.0.6

Xaomi'nin sitesinden indirdiğin mi 6 global stock romunu.Telefonunu ses kısma ve power butonuna basarak fastboot moda aldıktan sonra mı flash programı ile flashlayacaksın.
  12. L

Yardım Mi 6 11.0.6

Sıfırdan kur romu.
  13. L

Yardım Mi 6 11.0.6

Kurulumu nasıl olacak şuan bende son sürümü yüklü global romun.Bir de bootloader kilidim açık ve twrp yüklü root yok.Direkt twrp üzerinden flaşlayacak mıyım romu?
  14. L

Yardım Mi 6 11.0.6

En güncel sürümü bu mu? 1586095351 Bir de normal global rom dan ne gibi farklılıkları var hafif bilgilendirirseniz sevinirim.
  15. L

Yardım Mi 6 11.0.6

Çok iyi bende buna geçmeyi düşünüyorum link atar mısınız ekran süresi çok iyi.
Üst Alt