Soru Mi 6 Lineage OS rom hakkında.

Lixard

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Beyler merhaba ben mi 6 son sürüm global stable rom kullanıyorum pil konusunda yeni güncellemeyle pil sorunu çıktı bu konuda ve rom da ki bazı ufak buglar canımı sıkmaya başladı Lineage OS rom 9.0 (STABLE)'a geçmeyi düşünüyorum kullanan varsa bilgi verebilirmi veya önereceğiniz stabil rom varsa.(miui ile alakalı rom önermeyin beyler dediğim gibi sıkıldım düzelmeyen ufak sorunlardan simgelerin arkasındaki beyazlık,mesaj gelince sayı sorunu,mobil veri kapalı olduğu halde h+ yazması gibi ufak sorunlar çözülebilir olduğu halde bekletiyorlar.)

Son düzenleme:

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Beta rom denemeden lineageye geçmeyin derim zira lineage çok saf bir rom kısa sürede sıkılabilirsin daha resmi olarak 9 sürümü çıkmadı. 8.1 sürümünü uzun süre kullandım. Hatasız bir rom değil. Miui dan sonra çok basit gelebilir.
Ben şuan eu 9.2.21 kullanıyorum 4 gün oldu güncelleme alalı hiçbir sorun yaşamadım

Son düzenleme:
Oyla:

Lixard

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Beta rom denemeden lineageye geçmeyin derim zira lineage çok saf bir rom kısa sürede sıkılabilirsin daha resmi olarak 9 sürümü çıkmadı. 8.1 sürümünü uzun süre kullandım. Hatasız bir rom değil. Miui dan sonra çok basit gelebilir.
Ben şuan eu 9.2.21 kullanıyorum 4 gün oldu güncelleme alalı hiçbir sorun yaşamadım
Miui globalden farklılıkları neler eu romun.

Oyla:

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Miui globalden farklılıkları neler eu romun.
Öncelikle en güncel romdur. Çünkü xioami bir romu önce Çin'de çıkartır sonra globale verir. Eu rom çin tabanlı romun globelde kullanılması için uygun hale getirilmiş halidir.
Ekstra yüz tanıma, tam ekran hareketleri, ayarlarda daha fazla özelleştirme gibi seçenekler içerir.
Her hafta güncelleme alır tatil gibi istisnalar dışında böylelikle sorunlar daha çabuk çözülür.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

1cskndlgr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cskndlgr
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
46
hocam sen lineage rom kurcak adamsın belli ki... öncelikle eu falan değilde party~~mi room kurman lazımclap~~ ama eu dan çok farkı yok zaten inlove~~ ama en stabil gördüğüm rom budur yahuuYes~~Yes~~Yes~~

Oyla:
Üst Alt