L740 kullanıcısının son içeriği

1. L

Soru Mİ5 9.5.5.0 Guncellemesi

Beyler dert etmeyin rastgele dağıtıyor belli bir süre kurmazsan geri çekiyor 1-2 hafta içinde tekrar gönderiyor. Sorun olacak bişey yok. Bana da şimdi geldi kurucam kısmetse bakalım
  2. L

Yardım Bilgisayar'da Fotoğraflar Görünmüyor.

Ben otg üzerinden çözüm buldum. Otg takıp direkt flashın içine atıyorum o sorunla çok nadir karşılaşır oldum. Ftp üzerinden attığımda fotoların yarısı görünmüyordu
  3. L

Soru Mi5 8.5.3.0

İki parmağınla çekip denedin mi dostum ? ben kullanıyorum önceden cevapla seçeneği çıkıyordu ama cevap gönderemiyordun ancak şimdi sorun yok. Uygulamada bir sıkıntı olabilir bunu internetten videolardan izlesen adım adım doğru yaparsın mutlaka bi yerde hatalı bişeyler vardır tekrar dene derim
  4. L

Soru Mi5 8.5.3.0

Ben beğendim artik bildirim ekranındayken cevap yazabiliyorsun slash olayi mesaj kısmında kapanmış bir kaç sorun giderilmiş daha iyi ve tema bölgesi düzenlenmiş
  5. L

Yardım Xiaomi mi6 sipariş ettim ama

heralde cihaz gelmedi. ses soluk yok kaç gündür
  6. L

widget saat

ben 8.2.2 kullanıyorum var. miui 9 diyorsanız bilemem
  7. L

widget saat

değiştirirsin üstad. Alt tuş takımını değiştirmediysen ve defult temadayken sol tuşa bas. o sırada saat ekranında sağ köşede not kağıdı ve üzerinde kalem olacak oraya bas oradan saat ekranlarını görürsün. Diğer temaların adı yazar saatlerin altında. Oradan değiştirebilirsin.
  8. L

Haber MIUI 9 Çok Yakında Gelecek! Güncellemeye Hazır mısınız

mi5 de stable rom da zaten mevcut
  9. L

Soru Mi5S almalı mıyım?

Rica ederiz. Satın aldıktan birkaç gün sonra kullanımına dair memnuniyetini de yazarsan kardeşim bizde merak ediyoruz acaba istediğin nitelikleri karşılar mı diye
  10. L

Soru Mi5S almalı mıyım?

Ortada tartışılacak birşey yok hepsiburada nın kendisinden aldım ve delta garantili ama anlatamıyorum sanırım ! Bildiğini sandığınız hadise öyle değil. Hepsiburadanın kendisinden aldığınız telefon evo garantili gelmiş. Benimkisi ise delta. Zanla se-sa olursa ile değil olduğu şekli söylüyorum.
  11. L

Soru Mi5S almalı mıyım?

Burada bir düzeltme yapayım müsade ederseniz. Bende hepsiburadadan aldım. Orada delta ve evo garantili 2 seçenek var hangisinden geleceğine bağlı olarak oda değişiyordu. Bende delta garantili geldi %80 Türkçe idi miui 7 vardı. Bazılarına 8 kurulu gitmiş falan. Yani öncelikle yazıya döküp sorsun...
  12. L

Soru Mi5S almalı mıyım?

Eyvallah hocam. Bu genç kardeşimiz keşke demesin diye dilimiz döndüğünce bahsetmeye çalıştık
  13. L

Soru Mi5S almalı mıyım?

Bak güzel kardeşim. Lise öğrencisi olmana rağmen paranın nasıl kazanıldığını öğrenmişsin. Ama birşeyden feragat etmeden birşey elde edemeyeceğinin farkına varamamışsın. Sıfır risk dersen piyasadaki telefonları almalısın. Risk oranını biraz artırırsan xiaomi almalısın. Risk olmadam meyve yenmez...
  14. L

Yardım Güncelleme sonrası başıma gelenler

Tema - hesabım- temayı kişiselleştir- simgeleri değiştir istersen
  15. L

Yardım Güncelleme sonrası başıma gelenler

Temayı değiştirmiyorsan ikon değişikliğine git. Kurcala temdan ayarlari görürsün 5-6 parçayı tek tek değiştirip kendine has tema yapabilirsin
Üst Alt