Soru Mi5S almalı mıyım?

Mr.BozKurt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
S-7390
Konular
9
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle buna benzer konular olmasına rağmen konuyu açtığım için özür dilerim. Beni az da olsa tanıyan vardır. Uzunca bir süredir Xiaomi hakkında araştırma yapıyorum. Lise öğrencisiyim. Yazın çalışarak kazandığım para ile telefon almak istiyorum. Hatta Mi5S de çok istediğim bir model. Forumda ne zaman dolaşsam farklı farklı hatalarla karşılaşanları okudukça markaya yaklaşmak dahi istemiyorum. Lütfen bu mesajın altına realist olarak bana yardımcı olun.

Yazılımdan zerre anlamam. Bildiğim kadarıyla xiaomi'de de sorunlar tükenmek bilmiyor. Eğer alırsam bu tarz sorunlara basit yoldan çözüm bulabilir miyim? İllaki ayda bir rom değiştirmek mi gerekir?

Şuan gerçekten kafam çok karışık. Malumunuz para da kolay kazanılmıyor ki kimse parasını çöpe atmak istemez. Lütfen bana yardım edin ve ne yapmam gerektiğini yazın. Eğer Mi5s olmaz derseniz Zenfone 3 ü de düşünüyorum.

GT-S7390 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mr.BozKurt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
S-7390
Konular
9
Hepinize cevaplarınızdan dolayı teşekkür ederim. Allah nasip ederse 3 hafta sonra hb den siparişimi veriyorum. Aynı siparişle birlikte bir adet kırılmaz cam ile kılıf da satın alacağım.

Oyla:

Mr.BozKurt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
S-7390
Konular
9
Madem konuyu açtım. Son olarak şunu da sorayım:
FixPack da satın almalı mıyım?(soruyorum çünkü sadece onu alabilmek benim 3 tam gün çalışma ücretime denk geliyor)

Cevapladınız için şimdiden teşekkürler.

Oyla:

etemkaandelibas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Etem Kaan
Cihazım
Mi 5s 64gb
Konular
3
Suya düşürdüm ve dokunmatik panel hariç her şey çalışıyor. Eğer Mi6 alabilirsen onu al alamazsan Mi5s 64gb al.

Oyla:

L740

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi5
Konular
0
Hepinize cevaplarınızdan dolayı teşekkür ederim. Allah nasip ederse 3 hafta sonra hb den siparişimi veriyorum. Aynı siparişle birlikte bir adet kırılmaz cam ile kılıf da satın alacağım.

Rica ederiz. Satın aldıktan birkaç gün sonra kullanımına dair memnuniyetini de yazarsan kardeşim bizde merak ediyoruz acaba istediğin nitelikleri karşılar mı diye

Oyla:

Yahyaisik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
Mi 5 S
Konular
9
Madem konuyu açtım. Son olarak şunu da sorayım:
FixPack da satın almalı mıyım?(soruyorum çünkü sadece onu alabilmek benim 3 tam gün çalışma ücretime denk geliyor)

Cevapladınız için şimdiden teşekkürler.

Çok ama çok gereksiz kilif ve kırılmaz cam al birsey gelmez telefonun başına zaten 1 yıl mı ne yani dersen ki param cok alayim al iyi olur ama gereksiz bir şey BENCE almasanda olur

Oyla:

Mr.BozKurt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
S-7390
Konular
9
Rica ederiz. Satın aldıktan birkaç gün sonra kullanımına dair memnuniyetini de yazarsan kardeşim bizde merak ediyoruz acaba istediğin nitelikleri karşılar mı diye
Tabiki de yazarım. İnşAllah ilk maaşımı alıp haftaya veriyorum siparişimi

Oyla:

ft81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi5S
Konular
28
aliexpress den orjinal mi akıllı kılıf aldım. Kılıf ile kullanım için güzel bir alternatif. Tabi kılıfa 50TL ve üzeri para vermem derseniz bir şey diyemiyorum. Bu Mi5s de beni tek rahatsız eden şey kameranın algoritması. Fotoğraflarda bozulmalar oluyor.

Oyla:

Mr.BozKurt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
S-7390
Konular
9
aliexpress den orjinal mi akıllı kılıf aldım. Kılıf ile kullanım için güzel bir alternatif. Tabi kılıfa 50TL ve üzeri para vermem derseniz bir şey diyemiyorum. Bu Mi5s de beni tek rahatsız eden şey kameranın algoritması. Fotoğraflarda bozulmalar oluyor.
Çok rahatsız edici şekilde mi oluyor şimdiye kadar bir tek sizden okudum öyle bir şey

Oyla:

ft81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi5S
Konular
28
Ben Dslr kullanıcısı olduğumdan çok dikkatimi çekiyor. Işık koşulları biraz bozulsa resimde Kumlama başlıyor. Birde mi kamerada bariz odaklama sorunu var. Mx camera kullanıyorum

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Admin

Elit Üye
Elit Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Admin
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek