komus kullanıcısının son içeriği

1. K

Soru Xiaomi mi6 Batarya Yüzdeliği hep sabit

Sıfırlama işlemini nasıl yaptınız? Mi flash ile yapmadıysanız öyle deneyin
  2. K

Yardım Yeni batarya

En yakın zamanda bir deji batarya alıp deneyeceğim :)
  3. K

Yardım Yeni batarya

Sanırım deji alıp taktıracağım kendim alacağım Haklısınız çıkmayı bana iteledi sanırım
  4. K

Yardım Yeni batarya

Pil döngüsü 1100lerde bir şeydi sanırım hatırlamıyorum deji alıyım ben en iyisi o zaman :) Bende öyle düşünmüştüm okutmuş diye şüphelendim sanırım doğru teşekkürler
  5. K

Yardım Yeni batarya

1ay oldu taktıralı ya düzelir belki dedim bir değişilik yok 4saat ekran süresi alıyorum.Deji hala düşünüyorum da woyax gördüm sizin bir bilginiz var mı? birde Yeni batarya olduğu için şarj döngüsünün 0dan başlaması gerek değil mi
  6. K

Yardım Yeni batarya

Arkadaşlar merhaba geçenlerde yeni batarya aldım telefoncu arkadaşıma gidip xiaomi mi 6 için deji alacaktım ama 6ay sonra ömrü gidiyor dedi orijinal alalım dedi bende arkadaşım olduğu için güvendim aldım ama eski bataryam ile çok az farkı var. Accubattery yükledim ve bataryanın %64 olduğunu...
  7. K

Yardım mi 6 %30 altında batarya sorunu

Teşekkürler deneyip yazacağım
  8. K

Önceki bataryam bittiği için yeni aldım dolayısıyla 2-3defa doldur boşalt yaptım. 1buçuk aydır böyle acaba bataryada mı sorun var bilmiyorum. fastboot global roma geçsem bir işe yarar mı acaba
  9. K

Merhaba, mi 6 telefonum %30un altına düştüğü zaman şarjı çabuk gidiyor. Yani şöyleki %30 şarj ile gece telefonu bıraktığımda sabah uyanınca %5 %7lere düşüyor.Telefonu normal kullandığımdada %30dan sonra şarjım normale göre hızlı bitiyor. Global romdaydım rom atıyım düzelir dedim ama yine aynı eu...
  10. K

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Genellikle Wifi hep açık, pubg oynuyorum instagram whatssap yoğun kullanıyorum
  11. K

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Miui global 11.0.6.0 kullanıyorum son zamanlarda batarya performansında ciddi düşüşler yaşadım batarya değiştirdim sonuç aynı rom yüklemeye karar verdim şuan bootloader kilidi açık twrp yüklü şarj biraz daha iyi gitmeye başladı telefon hard reset olduğu için sanırım. ama hala istediğim gibi...
  12. K

Yardım Mi 5 anakart sorunu

Merhabalar 2yillik mi5 kullanıcısıyim telefon geçenlerde şarjım varken birden kapandı ve güç tuşuna bastığım zaman hiçbir tepki vermiyordu. Sonra içini açarak bataryayı söküp geri taktım ve açıldı ama belli bir süre geçtikten sonra tekrar kapanıp hiçbir tepki vermiyor kaç gündür bataryayı...
  13. K

Yardım mi5 açılmıyor

herkeze çok teşekkür ederim telefon açıldı ve hiç bir sıkıntı yok sorun bataryadaymış yenisi geldi şuan hiç bir sıkıntı yok tekrardan herkeze çok çok teşekkürler
Üst Alt