Yardım Yeni batarya

komus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
numan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Nusantara v2.9
Telefon Modeli
mi 6
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba geçenlerde yeni batarya aldım telefoncu arkadaşıma gidip xiaomi mi 6 için deji alacaktım ama 6ay sonra ömrü gidiyor dedi orijinal alalım dedi bende arkadaşım olduğu için güvendim aldım ama eski bataryam ile çok az farkı var. Accubattery yükledim ve bataryanın %64 olduğunu gördüm şarj döngüsü 1690 olarak gözüküyor. Rom kaynaklı olduğunu düşünüp bir çok rom denedim Şuan nusantara rom kullanıyorum ondada aynı şekilde gösteriyor kullanılmış batarya mı vermiş yeni batarya takınca şarj döngüsü sıfırlanması lazım değil mi?

Mustafa afşin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
18
Xiaomi Mi9T kullanıyorum 2 ay önce Deji batarya taktırdım, hiç bir sorun yok ilk günkü gibi. Çok memnunum Call of Duty, Pes 2021, uzun Instagram kullanımı, YouTube vs çoğu şeyleri gün içersinde kullanıyorum 10 saati buluyor diyebilirim :) Oyun oynamazsam 1 günü rahatlıkla geçiriyorum :) Tavsiye ederim.

Oyla:

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Xiaomi Mi9T kullanıyorum 2 ay önce Deji batarya taktırdım, hiç bir sorun yok ilk günkü gibi. Çok memnunum Call of Duty, Pes 2021, uzun Instagram kullanımı, YouTube vs çoğu şeyleri gün içersinde kullanıyorum 10 saati buluyor diyebilirim :) Oyun oynamazsam 1 günü rahatlıkla geçiriyorum :) Tavsiye ederim.
Ne kadar ekran süresi alıyorsunuz hocam ?

Oyla:

komus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
numan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
3
En yakın zamanda bir deji batarya alıp deneyeceğim :)

Oyla:
Üst Alt