kemal41tr kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Mi 6 kararlıya geçme

Arkadaslar mi6 beta kullaniyorum onceden telefona kararli rom u indirip guncelleme sayfasindan manuel olarak degistirebiliyordum suanda yaptigimda dogrulama hatasi veriyor miui betadan kararliya nasil gecebilirim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. K

Soru Mi bank 2 versiyon 2 sarj sorunu

Rusyadayim gemide calisiyorum gafanti zor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. K

Hesaplama icin tesekkurler bu hesapla ilgili hicbir problemim yok telefon sarjdayken kesinlikle telefonu elime almam prensip geregi sevmiyorum mesaj gelse dahi bakmam aramalara cevap vermem beklemedigim bi arama ise Problemim power bank tum gece sarjda durmasina ragmen max 2 dis doluyo 2 diste...
  4. K

Dogrudur. 10.000 MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. K

Ve suanda tusa basinca hepsi yaniyo isiklarda bir sorun yok MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. K

Tusa bir kere basiyosun hepsi yaniyo sonra kac sarj varsa diyelim 1 dis . 4u yaniyo sonra sirayla 4 3 2 sonuyo 1 kaliyo Sarja taktiginda ise kac sarj varsa 1 diyel 1 yanip sonuyo dolunca 2 yanip sonuyo 3 yanip sonuyo sonra tam dolunca hepsi yanik bekliyo MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  7. K

İsiklar calisiyo kablo degistirdim bekliyorum suan 2 dis yine sabaha kadar birakicam MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. K

Gemide 3.kaptanim devamli jenerator degisikliginden anlik veya belirli zamanlarda akim dususu voltaj artmasi vs gibi sorunlar oluyor bende mi6 yi devamli onunla sarj ediyorum İlk soruya gelirsek bim ilk cikardiginda aldim max 5 ay son 3 aydir aktif kullaniyorum Telefonu sarj ederken hissetmek...
  9. K

Arkadaslar kbakmayin benim hatam xiaomi powerbank 2 versiyon 2 model no:PLM02ZM CİHAZİM 2 DİSTEN BASKA SARJ OLMUYORDU AMA SİMDİ 1 DİSE DUSTU 1 DİSTEN BASKA SARJ OLMUYO SORUN NEYDE OLABİLİR MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. K

Mi bank 2 cihazim 2 disten baska sarj oluyor baska olan varmi bu durumu yasayan yada yardimci olabilecek MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. K

Rehber Mi6 Volte Aktivasyonu Doluşun

*#*#86583#*#* Hepsi bu MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. K

Soru Mi6 görüntülü arama mı geldi?

*#*#86583#*#* MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt