Soru Mi bank 2 versiyon 2 sarj sorunu

kemal41tr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal
Cihazım
mi6
Konular
3
Mi bank 2 cihazim 2 disten baska sarj oluyor baska olan varmi bu durumu yasayan yada yardimci olabilecek

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Polzel4455

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Abdurrahim
Cihazım
Mi6
Konular
10
Mi bank 2 cihazim 2 disten baska sarj oluyor baska olan varmi bu durumu yasayan yada yardimci olabilecek

Mı band 2 cihazın iki dişten fazla şarj olmuyor sanırım boyle demek istedi

Oyla:

fahrikavrar2

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi 5
Konular
0
Kemal kardeş gramere dikkat et yazar iken Sims oynamıyoruz nasıl anlıyacağız seni böyle.

Oyla:

kemal41tr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal
Cihazım
mi6
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaslar kbakmayin benim hatam xiaomi powerbank 2 versiyon 2 model no:PLM02ZM CİHAZİM 2 DİSTEN BASKA SARJ OLMUYORDU AMA SİMDİ 1 DİSE DUSTU 1 DİSTEN BASKA SARJ OLMUYO SORUN NEYDE OLABİLİR

Oyla:

fahrikavrar2

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi 5
Konular
0
Arkadaslar kbakmayin benim hatam xiaomi powerbank 2 versiyon 2 model no:PLM02ZM CİHAZİM 2 DİSTEN BASKA SARJ OLMUYORDU AMA SİMDİ 1 DİSE DUSTU 1 DİSTEN BASKA SARJ OLMUYO SORUN NEYDE OLABİLİR

Cihazınızı alalı kaç sene oldu? Ve sürekli kullanıyor musunuz? Bu diş olayı telefonunuzu şarj ederken de hissediyor musunuz, yani telefonunuzu daha az şarj etmeye mi başladı powerbank? Yoksa sadece ışıklarda mı sıkıntı var?

Oyla:

kemal41tr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal
Cihazım
mi6
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazınızı alalı kaç sene oldu? Ve sürekli kullanıyor musunuz? Bu diş olayı telefonunuzu şarj ederken de hissediyor musunuz, yani telefonunuzu daha az şarj etmeye mi başladı powerbank? Yoksa sadece ışıklarda mı sıkıntı var?
Gemide 3.kaptanim devamli jenerator degisikliginden anlik veya belirli zamanlarda akim dususu voltaj artmasi vs gibi sorunlar oluyor bende mi6 yi devamli onunla sarj ediyorum

İlk soruya gelirsek bim ilk cikardiginda aldim max 5 ay son 3 aydir aktif kullaniyorum

Telefonu sarj ederken hissetmek hani 2 dis oldugu icin max 1.5 kez sarj ediyo hatta denedim bugun bitirdim komple sarjini 2 dis vardi 1 kere %21 den 100 yapti 1 kerede %21den %71

Oyla:

Polzel4455

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Abdurrahim
Cihazım
Mi6
Konular
10
Gemide 3.kaptanim devamli jenerator degisikliginden anlik veya belirli zamanlarda akim dususu voltaj artmasi vs gibi sorunlar oluyor bende mi6 yi devamli onunla sarj ediyorum

İlk soruya gelirsek bim ilk cikardiginda aldim max 5 ay son 3 aydir aktif kullaniyorum

Telefonu sarj ederken hissetmek hani 2 dis oldugu icin max 1.5 kez sarj ediyo hatta denedim bugun bitirdim komple sarjini 2 dis vardi 1 kere %21 den 100 yapti 1 kerede %21den %71

Hocam muhtemelen voltaj değişimi pil hücrelerine zarar vermiştir şoklama işlemi normale çevirebilir ama benim tam olarak bilmediğim bir konu

Oyla:
Üst Alt