kebzd kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Realme 9i alınır mı?

Arkadaşlar merhaba. Babama 5-6 bin bandında bir telefon arıyorum. Bana en mantıklısı bu model geldi. Sizin tavsiyeleriniz nedir yardımcı olursanız çok sevinirim
  2. K

Rehber Gece aşırı şarj tüketimi sorununu çözdüm!

Belki ben de denemek için geçerim bahsettiğiniz versiyona. Şu an endonezya 14.2 mevcut. Sadece pil performansından şikayetçiyim onun haricinde memnunum
  3. K

Soru Realme c53 alınır mı?

Herkese iyi akşamlar dilerim. Babama telefon alacağız. Kendisi 60 yaşında. Anlayacağınız üzere çok telefonla haşir neşir biri değil ama almışken 3-4 bin verip çöp telefon almaktansan 5.500 civarı bir paraya bu modeli düşünüyoruz. Sizce alınır mı, başka tavsiyeniz var mı? Bir de muhtemelen...
  4. K

Aynen öyle hocam. Miui 15'te düzelir belki bir umut. Erken çıkarsa inşallah
  5. K

Hocam uygulama özelinde çok kez denedim sonuç alamadım. Tüm uygulamaların arka plan etkinliklerini kısıtladım yine olmadı. Son çare olarak bu yöntemle çözebildim.
  6. K

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Aslında uyarılarınızı yazımda belirtmiştim. Bu ayarı yalnızca mobil veri ve wifi kapattıktan sonra gece uyuyacağım zaman yapıyorum. Onun dışında gün içinde ayarı düzeltiyorum yoksa dediğiniz gibi can sıkıcı şeyler doğurabilir. Sonuçta gece telefonu...
  7. K

Arkadaşlar merhaba. Konuyu doğru yere açamamış olabilirim, ilk defa yararlı olmak adına konu açtım. Öncelikle yaklaşık 8 aydır note 10 pro kullanıyorum. Ürün garantili, yurt içi. Aldığımdan bugüne şarj konusunda yüzüm gülmedi. Garantiye vermek hariç her şeyi denedim fakat hiçbiri gece bıraktığım...
  8. K

Yardım Telefonum uykuya geçmiyor

Tamam hocam yapmaya çalışacağım söylediğinizi, tespit edersem yazarım çok teşekkür ederim
  9. K

Teşekkürler yorumlarınız için. Hocam normalde çoğu uygulamada arka plan kısıtlıydı fakat bu sefer bir tane bile bırakmadım hepsini kısıtladım. Görseldeki hale geldi. Onun dışında cihaz garantili o sebeple rom atamıyorum, Taywan roma isim değiştirme yoluyla geçtim pişman geri de dönülmüyor
  10. K

Efendim merhabalar. Gördüğünüz gibi nedense ekran kapalıyken telefon uykuya geçmiyor. Ne yaptıysam düzelmedi. Ekran kapalıyken çok şarj gidiyor. Çaresi yok mu? Format attım aynı, cihaz 5 aylık.
  11. K

Yardım Uçak moduna rağmen saatte %3 şarj tükeniyor

Arkadaşlar merhaba. Yardımlarınızı rica ediyorum. Cihaz 5 aylık. Gece uçak moduna almama rağmen şarj hızla tükeniyor. Ekran açıkken ise yaklaşık saatte %10-11 azalma var. Ekran kapalı şarj tüketiminin nasıl önüne geçebilirim? Ayrıca telefonu yaklaşık 1 hafta önce sıfırlamıştım.
  12. K

Yardım Ekran kapalıyken aşırı şarj gidiyor

Aslında böyle bir sıkıntı yoktu. Telefonla çok uğraştım. İsim değiştirerek rom attım. En son Taywan a geçtim memnun değilim artık başka roma da geçemiyorum. Cihaz garantili.
  13. K

Yardım Ekran kapalıyken aşırı şarj gidiyor

Arkadaşlar merhaba. Telefona hard reset atmama rağmen sorundan kurtulamadım. Telefon 5 aylık. Ekran açıkken şarj performansından memnunum yaklaşık saatte %10 kadar fakat ekran kapalıyken anormal bir şarj tüketimi var. Gece her şeyi kapatıp bırakıyorum sabaha kadar %15-20 şarj gidiyor. Ne...
  14. K

Yardım Telefon boştayken şarj çok hızlı bitiyor

Merhaba arkadaşlar. Cihaza hard reset attım. 4 aylık cihaz. Sadece wifi açık şekilde gece bıraktığımda sabaha şarjı %10'ün üzerinde azalmış oluyor. Ayarlar-Pil bölümünde pili tüketenler neredeyse yarı yarıya 'android sistemi' ve 'diğer'. Ne tavsiye edersiniz?
  15. K

Yardım Batarya ve işlemciye zarar veren sıcaklık değerleri

CPU-Z ile görebilirsiniz. Anlık bildirim çubuğunda görmek isterseniz de ben battery guru kullanıyordum
Üst Alt