Yardım Ekran kapalıyken aşırı şarj gidiyor

kebzd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Red mi note 10
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Taywan v14.0.3.0
Telefon Modeli
Xiaomi redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba. Telefona hard reset atmama rağmen sorundan kurtulamadım. Telefon 5 aylık. Ekran açıkken şarj performansından memnunum yaklaşık saatte %10 kadar fakat ekran kapalıyken anormal bir şarj tüketimi var. Gece her şeyi kapatıp bırakıyorum sabaha kadar %15-20 şarj gidiyor. Ne yaptıysam düzeltemedim.

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Arkadaşlar merhaba. Telefona hard reset atmama rağmen sorundan kurtulamadım. Telefon 5 aylık. Ekran açıkken şarj performansından memnunum yaklaşık saatte %10 kadar fakat ekran kapalıyken anormal bir şarj tüketimi var. Gece her şeyi kapatıp bırakıyorum sabaha kadar %15-20 şarj gidiyor. Ne yaptıysam düzeltemedim.
Bir program arkada çok fazla güç tüketiyor olabilir sabah kalkınca pil tüketimi bölümünden hangi uygulamanın pil harcadığını görebilirsiniz eyer telefonumuz yeni ise biraz daha bekleyin eski ise farklı romlara geçebilirsiniz

Oyla:

kebzd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Red mi note 10
Konular
10
Aslında böyle bir sıkıntı yoktu. Telefonla çok uğraştım. İsim değiştirerek rom attım. En son Taywan a geçtim memnun değilim artık başka roma da geçemiyorum. Cihaz garantili.
Bir program arkada çok fazla güç tüketiyor olabilir sabah kalkınca pil tüketimi bölümünden hangi uygulamanın pil harcadığını görebilirsiniz eyer telefonumuz yeni ise biraz daha bekleyin eski ise farklı romlara geçebilirsiniz

Oyla:
Üst Alt