Yardım Telefonum uykuya geçmiyor

kebzd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Red mi note 10
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Taywan v14.0.3.0
Telefon Modeli
Xiaomi redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Efendim merhabalar. Gördüğünüz gibi nedense ekran kapalıyken telefon uykuya geçmiyor. Ne yaptıysam düzelmedi. Ekran kapalıyken çok şarj gidiyor. Çaresi yok mu? Format attım aynı, cihaz 5 aylık.

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
31
Hangi uygulama uyutmuyor bunu bulmak gerekir bence. Pil ayarlarından gereksiz olan bütün uygulamaları arka planı kısıtlayın birde ayarlardan ekran kapanınca ön belleği kapatmayı 10 dk ya ayarlayın

Oyla:

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Hocam yüksek ihtimal şu anda olduğunuz rom ile alakalı MIUI 12.5.9, 12.5.10, 13.0.5, 13.0.7, 13.0.14, 14.0.1 vs. bir sürü sürüm denedim hepsinde derin uyku ile ilgili problem yok ancak MIUI 12.5.8'de telefon 1 saniye bile derin uykuya geçmiyor.

Benim tavsiyem cihaz yurtiçi ise bootloader kilidini açıp temiz bir endonezya rom atmanız olur.

Oyla:

kebzd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Red mi note 10
Konular
10
Teşekkürler yorumlarınız için. Hocam normalde çoğu uygulamada arka plan kısıtlıydı fakat bu sefer bir tane bile bırakmadım hepsini kısıtladım. Görseldeki hale geldi. Onun dışında cihaz garantili o sebeple rom atamıyorum, Taywan roma isim değiştirme yoluyla geçtim pişman geri de dönülmüyor

Oyla:

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
31
Teşekkürler yorumlarınız için. Hocam normalde çoğu uygulamada arka plan kısıtlıydı fakat bu sefer bir tane bile bırakmadım hepsini kısıtladım. Görseldeki hale geldi. Onun dışında cihaz garantili o sebeple rom atamıyorum, Taywan roma isim değiştirme yoluyla geçtim pişman geri de dönülmüyor
Buradan da tek tek arka plandaki devre dışı bırakmaları hangilerini kullanıyorsan etkinleştirmeye başla. Hangi uygulama olduğunu tespit et. Bende merak ettim hangisi uykuya geçmeyi engelliyor acaba

Oyla:

kebzd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Red mi note 10
Konular
10
Buradan da tek tek arka plandaki devre dışı bırakmaları hangilerini kullanıyorsan etkinleştirmeye başla. Hangi uygulama olduğunu tespit et. Bende merak ettim hangisi uykuya geçmeyi engelliyor acaba
Tamam hocam yapmaya çalışacağım söylediğinizi, tespit edersem yazarım çok teşekkür ederim

Oyla:

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
31
Tamam hocam yapmaya çalışacağım söylediğinizi, tespit edersem yazarım çok teşekkür ederim
Tespit edebildiniz mi hocam benim telde uykuya geçiyor çıkıyor hep. Ama bendede Instagram WhatsApp gibi uygulamalar kaldı sadece kapatmadığım. Birde kapatırsam mesela WhatsApp dan mesaj gelirse bildirim olarak gelir mi yoksa gelmez mi ?

Oyla:
Üst Alt