kafeinsiz kullanıcısının son içeriği

1. kafeinsiz

Soru Redmi K60 Pro Global Rom Hakkında...

Merhaba linkini verdiğiniz rom %99 Türkçe. TWRP üzerinden kurulumda imei zarar görmez. Android 13 kullanıyorsanız TWRP de güncellemek gerekir. Günlük kullanım için eu rom çok iyidir. Oyun için kesinlikle elite rom tavsiye ederim.
  2. kafeinsiz

Soru Xiaomi 14 imie

Piyasada Çin model yok denecek kadar az. Şu an global fiyatı üstte yazdığım. Çin daha da ucuz. Cihazın lansman fiyatı zaten 1000 dolar. Getiren kişi 150-200 dolar kar ekliyor. 50 dolar da kayıt. 39 bine geliyor. Malum satıcı şu an satıyor hatta. Siz beklemeye devam edin hocam.
  3. kafeinsiz

Soru Xiaomi 14 imie

Uzun zamandır dirençli bir cihaz kullanıyorum zaten. Kaydı yapan kişiler oldukça sağlam o açıdan şahsım adına benim güvenim tam. 50 bin olduğunu kim söyledi hocam ? 512/16 direnç kayıtlı 39.900 görünüyor. Aradaki fark 35100 TL. %47 baya ciddi bir rakam. Ha sizde para çoktur 75k verir çekerim...
  4. kafeinsiz

Soru Xiaomi 14 imie

Geçmiş olmadı hocam. Kayıt aktif. 😂
  5. kafeinsiz

Soru Xiaomi 14 imie

O zaman ilk haberi de ben vereyim. Xiaomi 14 ultra , direnç kayıtlı olarak satılmaya başladı. Şu an en güvenilir satıcılardan birinde mevcut. Direnç işlemi başarılı özetle. Masallara inanmayın.
  6. kafeinsiz

Yardım Direnç Değişimi Yapılmış 13 Ultra'ya IMEI Repair Işlemi?

Evet siler. TWRP üzerinden işlem yapmak lazım.
  7. kafeinsiz

Soru 13T Kaç Fps

PUBG en fazla 90 fps destekler. 13T gayet güzel oyun performansı verir çoğunlukla sabit 90 fps alır ısınana kadar.
  8. kafeinsiz

Soru Hyperos geldi resimden metin kopyalama

Evet söylediğiniz gibi elle seçme imkanı var ancak dönüştür deyince direkt beyaz bir sayfaya atıyor. Google Fotoğraflar ise Lens ile direkt fotoğraf üzerinde işlem yapıyor. Direkt fotoğraf üzerinde işlem seçenekleri fazla.
  9. kafeinsiz

Google Fotoğraflar ile fotoğraf üzerinde tek tek kısmi seçim yapma imkanı var. Galeri ile çevirince direkt fotoğraftaki tüm yazıları bir txt dosyasına alıyor. Aslında özellikle gelince de Google daha kullanışlı gelecek :)
  10. kafeinsiz

Bu özellik Google Fotoğraflar uygulamasında zaten mevcut. HyperOS beklemek anlamsız.
  11. kafeinsiz

Sohbet Telefon önerisi 15k

X3 NFC kullanmıştım şahane cihazdı. X3 pro ise sadece işlemci farkı olan üst modeldi kalan her şey aynıydı. A54 5G bence vasat ancak sizin beğendiğiniz o diğer seçenekler arasında daha iyi duruyor. Daha az kötü diyebilirim :)
  12. kafeinsiz

Sizin görüşünüz elbette arkadaş tavsiyelerinizi dikkate alacaktır. OIS olayı çok yanlış anlaşılmış. OIS video'dan çok fotoğraf çekimleri için gerekli. Özellikle ileri yaşta çok faydalı. Sabit tutmak zorlaşır. 7gen1 ve 8gen1 işlemciler o kadar da iyi değil 8gen2 ve sonrasında üretim kalitesi...
  13. kafeinsiz

Poco konusunda güvenmemek zor doğrusu genelde standart kullanıcılar için mükemmel bir çözüm. Poco X6 pro 20 bin altı yurtiçi cihazlar listesinde rakipsiz. Yurtdışı olursa vasat kalır. Honor 90 Huawei'nin iyi pazarlaması ile fazla abartılıyor hem de baya fazla abartılıyor. Çöp kategorisi cihazı...
  14. kafeinsiz

Ben ufak bir zorlama ile Poco X6 pro alırdım. 256/8 modeli 17 binlerde geziyor. 512/12 model 19 bin Piyasada bir tık daha ucuza bulunur 15 e bile gelebilir. Uzun yıllar rahat ettirir.
  15. kafeinsiz

Mod Olağanüstü Pil Tasarrufu için Magisk Modülü

Bunun yaptığı sınırlamaların çoğunu MIUI veya HyperOS zaten sürekli yapıyor. Güvenlik uygulamasında ekstra çözüm de var. Ultra Pil Tasarrufu modu ile aynı. Arama, mesajlaşma ve sizin seçeceğiniz ek 6 uygulama ile çalışır. Şarj süresi 3 günün üzerine çıkar.
Üst Alt