Kaanaygunn1 kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Gaming vpn e host dosyasini actiramiyorum

Oyunlarda hile yapmak için genellikle hoat dosyasini kullaniriz ve bu host dosyalari genellike txt tarzi olur fakat telefonum mi 6 ve uygulamayi indirip txt veya normal host dosyasini tanitmaya calistirdgimda olmuyor. 1580227455 Yokmu bilen ?
  2. K

Yardım mi 6 cihazım açılmıyor

Fastboot modunda cihaz yoneticisinden dosyalara girip vendor klasörünün içinde magisk olucak oradan silin modülleri
  3. K

Yardım mi 6 cihazım açılmıyor

1) uzun süreli normal mod da acmaya calisin basılı tutun.(başıma geldi benimde bu şekilde düzeldi) 2) eğer fastboot a girerseniz yuklediginiz modülü silin veya eski rom mevcutsa geçiş yapiniz. 3)son çare olarak bilgisayardan uygun bir rom atin.
  4. K

Yardım Magisk modüllerini kaldıramama problemi (ROOT)

data nın içinde bulunmuyor böyle bir dosya 1575928673 Düzeltme data dosyasının celalin dediği gibi yaptım oluyor sıkıntı yok eyvallah celal
  5. K

magiski flashlayıp açtıgımda telefon açılmıyor ve mm bende önceden indirilmiş değildi
  6. K

unınstal ı yükledim uninmod yazdım fakat hata veriyor
  7. K

İyi akşamlar, merak edip indirdiğim bir modül yüzünden telefonu açamadım twrp ile eski sürüme döndüm fakat artık magiski yükleyince otomatik modülleride yüklüyor ve telefon açılmıyor magiskli kullanamıyorum şuan telefonu ne gibi bir yol izlemeliyim ?
  8. K

Çözüldü Root atıcam derken tüm hafızayı sildim sadece fastboot a giriş yapıyor mi6

BAŞLIKTADA BELİRTTİĞİM GİBİ TELEFONA ROOT ATMAK İSTEDİM AMA PEK YOLUNDA GİTMEDİ İŞLER BİLGİSAYARDAN TWRP AÇABİLİYORUM TELEFONU VE FASTBOOT DA AÇIK BOOTLEADIR KİLİDİDE AÇIK AMA HİÇBİR ROOM KURAMIYORUM NASIL YENİDEN KULLANILIR HALE GETİREBİLİRİM TELEFONU ACİL YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM
Üst Alt