Çözüldü Root atıcam derken tüm hafızayı sildim sadece fastboot a giriş yapıyor mi6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaanaygunn1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mı 6
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
YÜKLÜ DEĞİL
Telefon Modeli
Mİ 6
Bootloader Kilidi
Açık
BAŞLIKTADA BELİRTTİĞİM GİBİ TELEFONA ROOT ATMAK İSTEDİM AMA PEK YOLUNDA GİTMEDİ İŞLER BİLGİSAYARDAN TWRP AÇABİLİYORUM TELEFONU VE FASTBOOT DA AÇIK BOOTLEADIR KİLİDİDE AÇIK AMA HİÇBİR ROOM KURAMIYORUM NASIL YENİDEN KULLANILIR HALE GETİREBİLİRİM TELEFONU ACİL YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
BAŞLIKTADA BELİRTTİĞİM GİBİ TELEFONA ROOT ATMAK İSTEDİM AMA PEK YOLUNDA GİTMEDİ İŞLER BİLGİSAYARDAN TWRP AÇABİLİYORUM TELEFONU VE FASTBOOT DA AÇIK BOOTLEADIR KİLİDİDE AÇIK AMA HİÇBİR ROOM KURAMIYORUM NASIL YENİDEN KULLANILIR HALE GETİREBİLİRİM TELEFONU ACİL YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

Buradan mi6 en güncel Stable eu romunu indirin.
1.) Twrpyi açın 4 wipe yapın. ( temizle menüsünde gelişmiş temizlemenin içinde ilk 4 ü. Dalvik cache, Cache, system, data) - Herşeyi silecek.
2.) temizleme menüsü (wipe) format data Yapın. (telefon hafızası silinir). Sonra geri tuşu ile twrp ana ekrana gelin yeniden başlat diyin. Oradan rebot recoveryi seçin. Telefon kapanıp açılacak twrp gelecek.
3.) İnen romu telefona atın.
4.) install kısmında attığınız romu seçin yükleyin. Bu kadar.

Oyla:

Kaanaygunn1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mı 6
Konular
3

Buradan mi6 en güncel Stable eu romunu indirin.
1.) Twrpyi açın 4 wipe yapın. ( temizle menüsünde gelişmiş temizlemenin içinde ilk 4 ü. Dalvik cache, Cache, system, data) - Herşeyi silecek.
2.) temizleme menüsü (wipe) format data Yapın. (telefon hafızası silinir). Sonra geri tuşu ile twrp ana ekrana gelin yeniden başlat diyin. Oradan rebot recoveryi seçin. Telefon kapanıp açılacak twrp gelecek.
3.) İnen romu telefona atın.
4.) install kısmında attığınız romu seçin yükleyin. Bu

Teşekkürler işe yaradı.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt