Yardım mi 6 cihazım açılmıyor

teamof

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eray
Cihazım
mi 6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global v8.2
Telefon Modeli
mi 6
Bootloader Kilidi
Açık
merhaba arkadaşlar mi6 cihazıma sürüm düşürme işlemi yaparken sıkıntı çıktı ve telefonum şu anda açılmıyor bilgisayara taktığımda görüyor ama ekran gelmiyor ekran geldiği zamanda mi kısmında takılıyor fasboot ekranına ulaşamıyorum bana yardımcı olabilir misiniz ?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
merhaba arkadaşlar mi6 cihazıma sürüm düşürme işlemi yaparken sıkıntı çıktı ve telefonum şu anda açılmıyor bilgisayara taktığımda görüyor ama ekran gelmiyor ekran geldiği zamanda mi kısmında takılıyor fasboot ekranına ulaşamıyorum bana yardımcı olabilir misiniz ?

Şunu denermisiniz.
Ses kısma tusuyla açın hocam. Ekranda ne geldiği önemli değil, bazen fastboot mode ekrana gelen resim dosyası bozulabiliyor. pc den mi flashla güncel rom yüklemeyi deneyin.

Oyla:

Kaanaygunn1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mı 6
Konular
3
1) uzun süreli normal mod da acmaya calisin basılı tutun.(başıma geldi benimde bu şekilde düzeldi)
2) eğer fastboot a girerseniz yuklediginiz modülü silin veya eski rom mevcutsa geçiş yapiniz.
3)son çare olarak bilgisayardan uygun bir rom atin.

Oyla:

teamof

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eray
Cihazım
mi 6
Konular
1
1) uzun süreli normal mod da acmaya calisin basılı tutun.(başıma geldi benimde bu şekilde düzeldi)
2) eğer fastboot a girerseniz yuklediginiz modülü silin veya eski rom mevcutsa geçiş yapiniz.
3)son çare olarak bilgisayardan uygun bir rom atin.
merhabalar telefonun fastboot ekranına gelip bilgisayardan çin sürümünü yükledim ( bir çok sürüm denedim ama çini kabul etti) şimdi telefon açılıyor ama 1 2 dk sonra telefon aşırı derecede donuyor ve herhangi bir şekilde google play filan yüklenmiyor.
Eski modülleri nasıl silebilirim.

Oyla:

teamof

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eray
Cihazım
mi 6
Konular
1
Şunu denermisiniz.
Ses kısma tusuyla açın hocam. Ekranda ne geldiği önemli değil, bazen fastboot mode ekrana gelen resim dosyası bozulabiliyor. pc den mi flashla güncel rom yüklemeyi deneyin.
telefonun fastboot ekranına gelip bilgisayardan çin sürümünü yükledim ( bir çok sürüm denedim ama çini kabul etti) şimdi telefon açılıyor ama 1 2 dk sonra telefon aşırı derecede donuyor ve herhangi bir şekilde google play filan yüklenmiyor.
Bide miui sitesinden indirdiğim sürümleri mi flashda yüklüyemiyorum bu site nasıl sizce.

Oyla:

Kaanaygunn1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mı 6
Konular
3
telefonun fastboot ekranına gelip bilgisayardan çin sürümünü yükledim ( bir çok sürüm denedim ama çini kabul etti) şimdi telefon açılıyor ama 1 2 dk sonra telefon aşırı derecede donuyor ve herhangi bir şekilde google play filan yüklenmiyor.
Bide miui sitesinden indirdiğim sürümleri mi flashda yüklüyemiyorum bu site nasıl sizce.
Fastboot modunda cihaz yoneticisinden dosyalara girip vendor klasörünün içinde magisk olucak oradan silin modülleri

Oyla:

Gürkanpala

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürkanpala
Cihazım
Redmi not 6 pro
Konular
2
Redmi 5 plus telefonum zamanında delta servisin bizi mağdur etmesi ile ekranı elimizde kaldı. Ekran yakın zamanda komple gitti. Yeni ekran aldım. Ekran geldi taktım denemek için açma tuşuna bastim ama ekran gelmedi. Bildirim ışığı yanıp sönüyor 3 5 kere sonra tepki vermiyor.
Şarja taktım yine bildirim ışığı aynı şekilde yanıp sönüyor . Sabaha kadar şarjda kaldı yine tepki yok.
Kardeşim telefonun son zamanlarda ara sıra şarj almadığını söyledi.
Simidi
Acaba batarya bitti diye telefon tepki mi vermiyor. Şarj soketi de bozuksa tlfn sarj almıyor. Yeni soket siparişi verdim gelince takcam. Düzelir mi bilmiyorum
Düzelmezse acaba brick dediğiniz olay mi oldu. Yazilimsal olarak müdahale edilmedi daha önce cihaza. Ekran komple gitmeden önce normal çalışıyordu Cihaz. Yardım için teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt