k6adir kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Mi5'e MIUI TR romu kurma

Teşekkürler hocam o zaman ben deneyim akşam yapamadığım için telefonu düzeltelim :D
  2. K

Geri düzeltemezsem diye korkuyorum :D... Çok iyi bir android kullanıcısı olduğumu söyleyemem.
  3. K

Hocam twrp kurmak istemiyorum açıkçası telefonu brick edip oturmak istemiyorum :D
  4. K

Merhaba cihazım miui 10 global sürümü. Cihazımın bootloader kilidi açık. Miui11tr romunu indirip XiaomiToolV2 ile direkt olarak kurabilir miyim çünkü twrp kullanmasını kurmasını bilmiyorum. Eğer XiaomiToolV2 ile kurabiliyorsam nasıl kurucam yardım eder misiniz ?. Teşekkürler
  5. K

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Mi5 için eu rom kurucam ben. Telefon unlock değil ama açıcam. Romu indirdikten sonra direk kurucaz mı programdan yoksa programdan ilk twrpyi kurup sonra mı romu kurucaz? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. K

MIUI 11 Mİ5 Miui 11 pil tüketimi.

twrp ile nasıl kurdunuz yardımcı olur musunuz? ben de kurmak istiyorum lakin bulamadım. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. K

Haber MIUI 11 eu stable Xiaomi mi5s geldi

mi5s'e miui 11 geliyorsa mi5'e gelicek midir? global rom :) MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. K

Yardım MI5 için MIUI 11 güncellemesini portlamak

teşekkür ederim hocam. iyi günler MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. K

Eu rom kurmak bir seçenek mi? eğer böyle de oluyorsa hangisini önerirsiniz?niçin? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. K

Mi5'e MIUI 11 güncellemesi gelmiyormuş.Mi5s'ten port olarak çıkarmışlar fakat ben bunu kendi telefonuma nasıl yüklerim herhangi bir şey yok cihazımda stock durumda. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. K

Yardım Mi 5 için MIUI 11 güncellemesi

Merhaba 2 yıldır mi5 kullanıyorum daha hiç bir sıkıntı yaşamadım.Bir forumda okuduğuma göre miui 11 güncellemesi gelmiyormuş bu beni cidden üzdü. Şimdi ki sorum eğer gelmiyecekse bootloader kilidini açıp 11e geçmem mümkün mü? mümkünse yardımcı olucak arkadaşlar var mı teşekkür ederim. MI 5...
  12. K

Yardım MI5 Snapchat deklanşör sesi

Merhaba uzun zamandır kullandığım mi5 telefonumda snapchatte sıkıntı yaşıyorum artık.Eskiden hiç ses çıkmazdı .şimdi her snap çektiğimde rahatsız edici bir deklanşör sesi geliyor birde resmin rengini değiştiriyor (soluklaştırıyor).Ama normal kamerada olmuyor bu sorun.Nasıl düzeltilebilir ?
  13. K

Yardım Mi 5 için MİUİ10 güncellemesi

Merhaba forumda bazılarına miui 10 güncellemesi geldiğini gördüm telefon güncelleme yerine girdiğimde ekte olduğu gibi güncelleme gözükmüyor. Acaba eskisi gibi bölge mi değiştiricez? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. K

İnceleme Xiaomi mi 5 uzun kullanım sonuçları

Orjinalci biri olarak tabiki global romdan bahsediyorum [emoji1] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. K

İnceleme Xiaomi mi 5 uzun kullanım sonuçları

Öncelikle merhabalar.Xiaomi'ye ilk önce ön yargı ile yaklaşmıştım.Bu kadar ucuza bu kadar özellik fazla gelmişti. Dayanamayıp 1 ay sonra cihazı aldım (mi 5 prime). Cihazı 7 aydır kullanıyorum.Sizlere bu 7aydaki olumsuz ve olumlu yönlerini aktarmaya karar verdim bunun sebebi ise hiçbir yerse...
Üst Alt