Yardım MI5 için MIUI 11 güncellemesini portlamak

k6adir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
27
Mi5'e MIUI 11 güncellemesi gelmiyormuş.Mi5s'ten port olarak çıkarmışlar fakat ben bunu kendi telefonuma nasıl yüklerim herhangi bir şey yok cihazımda stock durumda.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

k6adir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
27
Eu rom kurmak bir seçenek mi? eğer böyle de oluyorsa hangisini önerirsiniz?niçin?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Port rom yüklemek için cihazınızın bootloader kilidi açık ve twrp yüklü olması gerekiyor. Ayrı ayrı bu kelimeleri kendi telefonunuz için nasıl yapılacağını internetten ya forum dan arayarak öğrenebilirsiniz. Eu rom yüklemek için de aynı şekilde yukarıdaki işlemleri yapmanız gerekiyor eu rom telefonunuzun mevcut olan son sürümünü kullanır. Yani miui 11 çıkmadı ise telefonunuza eu rom yüklediğiniz de miui 10 olur cihazınız.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada internetten cihazınız için beta miui 11 olduğunu gördüm yani sizin telefonunuz için de gelicektir demek bu. Sadece stabil global versiyon çıkmamış. İsterseniz bekleyin biraz.

k6adir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
27
Port rom yüklemek için cihazınızın bootloader kilidi açık ve twrp yüklü olması gerekiyor. Ayrı ayrı bu kelimeleri kendi telefonunuz için nasıl yapılacağını internetten ya forum dan arayarak öğrenebilirsiniz. Eu rom yüklemek için de aynı şekilde yukarıdaki işlemleri yapmanız gerekiyor eu rom telefonunuzun mevcut olan son sürümünü kullanır. Yani miui 11 çıkmadı ise telefonunuza eu rom yüklediğiniz de miui 10 olur cihazınız.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada internetten cihazınız için beta miui 11 olduğunu gördüm yani sizin telefonunuz için de gelicektir demek bu. Sadece stabil global versiyon çıkmamış. İsterseniz bekleyin biraz.
teşekkür ederim hocam. iyi günler

Üst Alt