K@TiP kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Mi Note 3 Sürekli Kulaklık Modunda Kaldı

Mi Note 3 telefonumun üst kısmında kulaklık işareti var ve telefonu ahizeye almadan telefon görüşmesi yapamıyorum ve telefonda sesle ilgili hiçbir işlemi uygulayamiyorum yani telefon kendisini sürekli kulaklık modunda sanıyor, şarj girişini telefoncuya güzelce temizlettim, kaç kez kulaklık...
  2. K

Diğer K20 Pro Şebeke Sorunu Çözümü

Xiaomi Mi Note Pro'larda da şebeke sorunu oluştu, 2 yıldır çözemedik, sizin bilginiz var mı?
  3. K

Yardım Şebeke yok sorunu

Sorununuzu çözdünüz mü hocam? Ben hala sorunu çözemedim, yapabilecek bir tamirci de bulamadım.
  4. K

Çözüldü Mi Note Pro Sebeke Sorunu.

Aynı dertten ben de muzdaribim, bu bence Xiaomi'nin imei kontrol sistemini devreye almasından ya da Note Pro'nun bantlarında değişiklik yapmasından kaynaklanıyor olabilir. Hala ben çözüm bulamadım, çözüm bulan varsa yardımcı olsun.
  5. K

Yardım Mi Note Pro Sim Kart hatası

Bende cihazın ilk imei sini değiştirirken orjinal qcn dosyasının yedeğini sakladıydım, onu tekrar yükledim ama imei bozmadan yükledim yine çözülmedi, devamlı Servis Yok diyor. 3 gündür 10 tane rom yükledim flashladım sıfırladım telefonu o kadar fotoğrafım verim heba oldu, telefon elimde kaldı öyle.
  6. K

Yardım Mi Note Pro Sim Kart hatası

Mi Note Pro cihazım durduk yere sim kartı görmemeye başladı, sim kart takılı olduğu halde Servis yok diyor, telefonda hiç bir sim kart çalışmıyor, ben 2 sene önce imei atarak kullanmaya başlamıştım ancak durduk yere gitti telefonda hiç bir sim çalışmıyor, 3 gündür çok yöntem denedim, çok...
  7. K

Yardım Şebeke yok sorunu

Amme hizmeti olsun ben paylaşayım, imei atarken Allah'tan yedeklediydim. Not: kendi imeimi içerisinde değiştirdim, bilginize. Aratacağınız imei numarası : 323233213217331 Hex değeri de : 08 3A 32 32 23 31 12 37 13 mi_note_pro_backup.zip
  8. K

Çözüldü Mi Note Pro Sebeke Sorunu.

Amme hizmeti olsun ben paylaşayım, imei atarken Allah'tan yedeklediydim. Not: kendi imeimi içerisinde değiştirdim, bilginize. Aratacağınız imei numarası : 323233213217331 Hex değeri de : 08 3A 32 32 23 31 12 37 13 mi_note_pro_backup.zip
  9. K

Yardım Mi Note Pro Xiaomi Yazan Siyah Ekranda kaldı.

Sayın adminim o tavsiyeler hiç bir işe yaramadı benim telefondaki hata halen devam ediyor. Sorunu çözdüm arkadaşlar, mi nin sitesinden indirilecek mi unlocker programı ile telefon bilgisayara kabloyla bağlı iken unlock yapmak gerekiyormuş, unlock yapılmadığı için devamlı bu halde kalıyormuş.
  10. K

mi note pro twrp üzerinden global rom yükleyince brick oluyor

Twrp yi yüklerken aşağıdaki hatayı alıyorum.
  11. K

Sorun şu ki ben telefonu twrp ile açamıyorum, benim telefon ses kısma tuşu + power tuşuyla sadece fastbood modunda açılıyor, diğer türlü sürekli kendini kapatıyor. Twrp yi başlatamıyorum telefonda.
  12. K

Peki bu twrp yi nasıl yükleyebilirim (: telefon sadece fastboot da açılıyor. Ayrıca twrp ile bu imajı telefonun hafızaya nasıl atacağım? telefon açılmıyor fastboot dışında.
  13. K

Aynı sorunu bende yaşıyorum, bugün xiaomi.eu dan indirdiğim mi note pro romunu twrp ile yüklemeye çalışınca kendi kendine kapattı ve mi.com ekranından öteye telefon geçmiyor ve kendini kapatıyor, offical romları yükledim fastboot modunda ama yine aynı hatayı veriyor ve telefon hep mi.com...
  14. K

Telefon açılmıyor

Fastboot modunda leo image i flashtools ile yüklüyorum ancak yine aynı şekilde mi.com ekranında şarjdayken devamlı açıp kapıyor, diğer türlü bir kere gösteriyor geri kapatıyor. Ordaki gibi rom u flashtools la yükledim ancak yine aynı sorunum devam ediyor.
  15. K

Telefon açılmıyor

Arkadaşım konu açabilmem için forum telefon doğrulaması istiyor ancak benim telefonum açılmadığından forum tarafından gönderilen sms doğrulama koduna ulaşamıyorum ve bu yüzdendir ki senin çok önerdiğin örnek konuda belirtilen hususlarda bir konu açamıyorum, o yüzdendir başka konular altında...
Üst Alt