ilyashayri kullanıcısının son içeriği

1. I

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Arkadaşın kullandığı benim hidrojel dediğim ve şimdi kullandığımdan. Açıkcası kalkma hava kabarcığı problemi olmuyor ama nano camlar gibi kaliteli de durmuyor gibi. P30 pro nun nano versiyonunu taktırabilirsin. Linktekini de taktırabilirsin. Karar senin :)
  2. I

P30 Pro oluyor ama telefon ile gelen silikon kılıf kenarlarını kaldırdığı için durmuyor maalesef. Ben öncelikle p 30pro koruyucu taktırmıştım kalkma yapınca Mopal'de Aliexpress'te de satılan hidrojel koruyucu taktırdım. Şimdilik sıkıntı gözükmüyor ama tavsiyem p30 pro nun kaliteli ve ince...
  3. I

Genelde 108 MP lik çekimlerde fotoğrafı işlerken biraz takılıyor. Ama bazen normal çekimlerde de ufak tefek takılmaları olabiliyor. Bir de her modda ayrı bir kameraya geçiş yaptığı için o geçiş anlarında ufak bir geçiş anı oluyor. Ama öyle siir bozucu boyutlarda takılmalar, gecikmeler olmuyor.
  4. I

Arkadaşlar ekran koruyucu büyük dert. Ama yaşadıklarımı paylaşayım sizinle. İlk olarak internetten bulduğum kavisli cam koruyucuyu taktım. Fakat o koruyucu sadece kenarlara yapışıyormuş. Bu nedenle dokunmatik bildiğin tarih öncesine döndü. Parmak izi de 5-6 denemede okumaya başladı. Ben de...
  5. I

Resim çektikten sonra değil de çektiğin resmi açarken özellikle 108mp ile çektiysen fotoğrafı işleme süreci nedeniyle ufak takılmalar olabiliyor. Normal fotoğrafları kullandığın lense göre boyutlandırıyor çözünürlük açısından. Geniş açı başka, normal başka, makro başka. İşlemci ne için...
  6. I

Anket Hangi Rengi Tercih Ettiniz?

Nickten anladığım kadarıyla Trabzon'lusun sanırım. Ben de Sürmene'liyim. Siyahı da güzel elbette. Bütün renkleri premium bir his uyandırıyor. Ama tabi ki o ekrana o kasaya maalesef kılıf ekran koruyucu kullanmayacak kadar ne cesuruz ne de zengin :))
  7. I

Arkadaşlar ben de çok sabırsızdım bu cihazla ilgili ve malum yollardan getiren bir arkadaştan aldım 3500TL ye. Üzerinde geliştirici sürümü yüklüydü. Sonraki güncellemeleri de yükleyemedim sorun çıkardı. Şu an üzerindeki sürümden kaynaklı olduğunu düşündüğüm ufak tefek takılmalar yaşıyorum zaman...
  8. I

Anket Hangi Rengi Tercih Ettiniz?

Ben de Yeşil renge hasta olmuştum ama Çin'den ağırlıklı olarak siyah ve beyazı getiriliyordu. Yeşil i denk düşüremediğim için beyaz ı tercih ettim. Ama beyaz renk de çok premium pembe, mavi, yeşil bir çok tonu görebiliyorsunuz ışık yansımalarına göre.
  9. I

Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro (Avrupa) EEA Kararlı V11.0.10.0 PFDEUXM İndirme Bağlantıları

Merhaba arkadaşlar. Ben de CC9 Pro ya kavuşalı 1 hafta oldu. Üzerinde 9.11.28 global sürümü yüklü. Ufak tefek aksaklıklar çıkardı ben de son sürüme yükselteyim dedim. Fakat buradaki dosya da xda dan indirdiğim dosya da twrp üzerinden install ettiğimde mi logosunda kalıp tekrar twrp yi açıyor...
  10. I

Mı Max dokunmatik sapıtıyor

Arkadaşlar bu sorun tamamen yazılımsal. Xiaomi nin fabrika çıkışı bazı modelleriyle alakalı sanırım. Çünkü 100 kişiden 3-5 kişi bu problemle karşı karşıya. Ben de dayanamayıp bootloader kilidini açtım ve Resurrection Remix romu yükledim telefonuma. Dokunmatik ile ilgili facebook, sahibinden...
  11. I

Yabancı forumlardan da araştırdım. Bu dokunmatik problemini yaşayan bir çok kişi var. Miui nin global sürümünden kaynaklı olduğu yazılıyor. Yazılımsal bir sıkıntı yani. Bende de son sürüm yüklü hatta bugün bir güncelleme daha aldı cihaz ama hiçbir düzelme olmadı. Forumlarda okuduğum kadarıyla...
  12. I

Yazılımını da son sürüm olan 8.2.1 e güncellememe rağmen uygulamalardaki dokunmatik problemi devam ediyor maalesef. Genel kullanımda hiçbir problem yaşamıyorum ama. Çok saçma bir durum.
  13. I

Mi max 64 / 32 de kısa yollar

Üç parmağını ekrandan aşağı doğru sürükleyince de ekran görüntüsü alınabiliyor. 8.1.9 bendeki versiyon. Ayarlardan ek ayarlar a oradan da ekran görüntüsü ayarlarına girip açabiliyorsun. Çok da şekilli oluyor :)
  14. I

Arkadaşlar telefonun donanım testlerinde ve arayüzünde dokunmatikte hiçbir problem yok. Fakat uygulamalarda mesela Hepsiburada, sahibinden gibi menüleri sağa sola kaydirirken sapıtıyor tepki vermiyor. Parmağımı kaydırıyor um iki üç kez tepki vermiyor sonra farklı açılardan deniyorum tepki...
  15. I

Xiaomi Mi Max otomatik parlaklık sorunu

İliginze teşekkürler arkadaşlar. Ama konu başlığında yazanları da ekran koruyucu seçeneğini de denedim. Yüksek ihtimalle yazılım problem ama baktğım kadarıyla Mi Max için 8.2.1 sürümü var en son ama benim cihaz yeni bir güncelleme görmüyor. Yüklemeye de tırsıyorum iyice bozulacak diye. :)
Üst Alt