ilyasgor kullanıcısının son içeriği

1. ilyasgor

Rom [EDİT] MULTİROM Xiaomi Redmi Not 3 Pro(KENZO) By_Escobar1945_7.3.9 twrp.6.0.1 zip

Romu dün akşam yükledim. Hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Gayet stabil ve akıcı. Çok hoşuma gitti. Kameram bile öncekinden daha canlı çekiyor. Elinize sağlık Escobar1945 kardeşim.
  2. ilyasgor

Rehber Bootloader Unlock Redmi Note 3 Resimli Anlatım

Redmi note 3 pro telefonumun kilidini sms ile izin aldıktan sonra basitçe açtım fakat şuan cihazımı mi5s ile değiştirdim. Onunda bootloader kilidini açmak istiyorum. Mi unlock tool uygulamasıyla açmayı denediğimde ise resimdeki hatayı veriyor. Tekrar sms başvuru işlemleri yapmak istiyorum bu...
  3. ilyasgor

Rehber Redmi Note 3 Pro Bootloader Kilidi Açmadan Global Rom Kurma

http://en.miui.com/thread-336480-1-1.html Mtk için bu linkteki dosyalardan ister twrp veya flash tools olanı indirip kurabilirsiniz.
  4. ilyasgor

Aynı durum bendede olmuştu edl modda takılı kalmış ben cihazın arka kapağını açıp pil soketini çıkarıp takınca olmuştu. Cihazın kapağını açabilirim diyorsan deneyebilirsin. Yok yapamam dersen şarjın bitmesini bekle yada bi telefoncuya yaptır.
  5. ilyasgor

[Yardım] Redmi note 3 parlaklık sorunu

Bendede redmi note 3 pro telefonumda restart yaptıktan sonra bildirim ekranını aşağıya kaydırınca veya kamerayı açtığımda ekranın alt tarafında bir çizgi oluşuyor ve 2 dakika sonra kendi kendine gidiyor. Romu tekrar yükledim. Sonrasında miui8 güncelleme aldı fakat düzelmedi. Bir fikri olan varmıdır?
  6. ilyasgor

Kendimde redmi note 3 pro var dün güncelleme geldi 7.5.3.0 diye. Cihazın aynısından 1 tane daha aldım dün miflash yöntemiyle 7.3.7.0 global rom attım resmi sitedeki son sürüm. Rom kurulumdan sonra updater ile güncelleme yaptığımda güncelleme yok diyor bu normal bi durummudur?
  7. ilyasgor

Rehber Note 3 Pro Fastboottan EDL Geçirme

Merhabalar telefona global rom yüklerken 44 sn sonra resimdeki hatayı veriyor ve rom yüklenmiyor. Sizce sorun nedir acaba.
  8. ilyasgor

Redmi Note 3 Güncelleme

Bende note 3 den pro'ya (snapdragon modeline) geçiş yaptım aldığımdan beri 2 güncelleme aldı. Şuan v7.3.5 var şarj durumu ve stabillik mükemmel.
  9. ilyasgor

Redmi Note 3 Güncelleme

Şuana kadar çok rom denedim. En güzeli sphinx 7.1.3 fakat aynı telefondan birkaç arkadaşımdada var hepsinde bu rom var. sadece 1 kişide parmaz izi çalışmadı onada 7.2.3 jamflux rom kurduk. Oda fena değil bikaç Türkçe tercümesi dışında.
  10. ilyasgor

Redmi Note 3 Güncelleme

Dostum Epic rom pro 6.5.26 romunu yükledim fakat galeriyi açtığınızda albüm kısmında whatsap ile ilgili yüzlerce foto dosyası kopyalıyor. sizdede bu sorun varmı? Bn sırf bu yüzden sphinx 7.1.3 stable roma geri döndüm.
  11. ilyasgor

Redmi Note 3 Güncelleme

Ben en son ( FluxyOnPro_6.4.21_FT+by+JamFlux ) diye bir rom kurmuştum. kamera çekim sonrası önizleme yapıyor fakat galeride whatsapp ile ilgili tüm resimler için klasör açıyor ve bir sürü klasör yapıyordu bu nedenle sorunsuz rom araştırıyorum.
  12. ilyasgor

Redmi Note 3 Güncelleme

link varmı?
  13. ilyasgor

Redmi Note 3 Güncelleme

Dostum selamlar, Epic rom her hafta güncelenecek demişsin son çıkan 6.5.19 romu indiriyorum kuracam nasipse bundan sonra gelen güncellemeleri otomatik alırmı? yada hep flash tools'lamı yüklemek gerekli?
  14. ilyasgor

Yardım Redmi Note 2 Kamera'dan Galeri'ye Geçiş Sorunu

Arkadaşlar linkini verdiğim romda galeri sorunu çözülmüş. Ben arkadaşımın cihazına yükledim yaklaşık 2 haftadır sorunsuz kullanıyor. Yüklemeyi xiaomi.eu rom kullanıyorsanız dosyayı zip'li halde telefonun hafızasına atın ve güncelleyici uygulamasından güncelleme paketini seçerek yapabilirsiniz...
Üst Alt