ilkeryilmaz kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım Google Play Sertifika Sorunu

Sertifikasız gözükse de güncelleme alabiliyorum değil mi? Bu arada cevabın için çok sağol.
  2. I

Yardım Google Play Sertifika Sorunu

Selam dostlar, Bugün telefonumdan Play Store'da gezinirken yurtdisi çıkışlı farklı IMEI'li cihazımın sertifikasız göründüğünü fark ettim. Yine bu forumdaki konulardan yardım alarak çözmeye çalıştım ancak bu sonuca varamadım. Device ID programından GSF kodu ile kayıt etmeyi denedim, kayıt...
  3. I

Recovery [Android 10] Redmi Note 8 - Twrp 3.3.1-0627 Tek Tuş Yükleme Aracı

Garanti olsun istiyorum, size karşı dediğim birşey değil yanlış anlamayın :) İyi günler.
  4. I

Maalesef. Sanırım şuanlık IMEI gitme durumunu da göz önünde bulundurursam Android 10 ve MIUI 12 sürümünün dağıtılmasını bekleyeceğim. Yardım için çok teşekkür ederim. StreX
  5. I

Evet, yükledim ve bilgisayarımı yeniden başlattım. USB Debugging de açık durumda.
  6. I

Çok kısa süreli çıkıyor hata, ardından ise şu hata geliyor: Redmi Note 8 10.0 - TEK TUS TWRP YUKLEME ARACI *********************************************** Yazma Hatali! 1.Lutfen telefon modelinin dogru olup olmadigini kontrol edin 2.Telefonun...
  7. I

fastboot.exe is not an internal command hatası alıyorum. Kurulum hata veriyor.
  8. I

Yardım Redmi Note 8 için eski ROM'a dönme ve Bootloader kapama

Pekala, gerekli tüm uygulamalar kurulunca yazacağım. 1595429049 TWRP Kurarken Fastboot moduna mı almamız gerekiyor hocam StreX ? 1595429586 Aracı çalıştırıyorum, Fastboot moduna alıyor telefonu kendisi ama sonraki aşamalara geçemiyorum. Redmi Note 8 10.0 - TEK TUS TWRP YUKLEME ARACI...
  9. I

Android 10 için olan TWRP Android 9'da sorun çıkarmıyor. Doğru anladım değil mi?
  10. I

Ve de attığınız link Android 10 için sanırım. Cihazım Pie sürümünde ama.
  11. I

IMEI başka cihaza kayıtlı. Kopya olabilir. Gitmez değil mi?
  12. I

Peki bunu yapmama yardımcı olacak rehber niteliğinde Video, yazı vb. döküman var mı? Bu işlerde tecrübeli sayılmam ve en küçük yardım bile elmas niteliğnde. StreX
  13. I

Android 10'a geçince sertifika sorununun ortadan kalktığını duydum. Bunun için Android 10'un yayımlanmasını mı bekleyeyim yoksa sizdeki gibi ROM'mu yüklememi önerirsiniz. Ve de bunun için bir rehber var mı? StreX
Üst Alt