Yardım Google Play Sertifika Sorunu

ilkeryilmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.9
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Selam dostlar,
Bugün telefonumdan Play Store'da gezinirken yurtdisi çıkışlı farklı IMEI'li cihazımın sertifikasız göründüğünü fark ettim. Yine bu forumdaki konulardan yardım alarak çözmeye çalıştım ancak bu sonuca varamadım.

Device ID programından GSF kodu ile kayıt etmeyi denedim, kayıt edildiğini söylüyor ancak bir değişim olmuyor.

Verileri ve güncellemeleri silerek cihazımı hızlıca yeniden başlatmayı da denedim ne yazık ki sonuç alamadım. Gelecek olan Android 10 güncellemesini alamamaktan korkuyorum. Root işlerinde de tecrübeli değilim. Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

İyi forumlar.

Mob1le_Gamer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
3
bootloader kilidi açiksa google play project sertifikasiz gorunur. sertifika icin mi flash ile clean all and lock secenegi ile flash yapman lazim o zaman google play duzelir. bu sekilde bootloader kilidi kapanir ama yarin birgun telefon soft brick falan olursa yazilim atmak cok zor olur. ayrici guncelleme alirsin problem olmaz

Oyla:

ilkeryilmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
bootloader kilidi açiksa google play project sertifikasiz gorunur. sertifika icin mi flash ile clean all and lock secenegi ile flash yapman lazim o zaman google play duzelir. bu sekilde bootloader kilidi kapanir ama yarin birgun telefon soft brick falan olursa yazilim atmak cok zor olur. ayrici guncelleme alirsin problem olmaz
Sertifikasız gözükse de güncelleme alabiliyorum değil mi? Bu arada cevabın için çok sağol.

Oyla:
Üst Alt