ilica1407 kullanıcısının son içeriği

1. ilica1407

MIUI 13 Xiaomi 11T (agate ) Endonezya Kararlı Rom V13.0.3.0.SKWIDXM İndirme Bağlantıları

13.0.9 EEA kullanıyorum, 13.0.4 Indonesia ya geçmeye değer mi? Halihazırda kullanan arkadaşlar memnun mu?
  2. ilica1407

Rom Mi Note 10 Lite Xiaomi.eu V13.0.4.0 Fastboot Custom Rom / Android 12

ROM'u kullanan var mı? Memnun musunuz?
  3. ilica1407

Yardım Mi 11 Direnç Değişimi Nerede Yaptırabilirim Öneriniz Var Mıdır?

Merhabalar. MobileTech diye bir yerden fiyat aldım bu konuda ama çevremdeki bi yerde oraya kıyasla çok farklı bir fiyat sundu MobileTech Vodafone ile çalışmadığını ve Miui 13 de çökme yaşadığını söyledi. Direnç taktıran arkadaşlar böyle bir problem yaşadı mı, yaşamayanlar nerede bu işlemi...
  4. ilica1407

Yardım IMEI Repair ve MIUI 13 durumu

Hocam merhabalar, halihazırda elimde cihaz aslında kayıt durumu olmasa memnundum ama bu iş çelişkiye soktu beni (satmak için ilana koydum hemen umarım bulurum bir alıcı :)). Şimdi ne yapmalıyım arada kaldım direnç taktırıcam gibi duruyor her şartta. Yazdığım problemler hakkında bir bilginiz var...
  5. ilica1407

Yardım IMEI Repair ve MIUI 13 durumu

Merhabalar iyi forumlar, Bir sorum olacaktı. Cihaza direnç değişimi yapıp IMEI kaydettirmeyi düşünüyorum fakat bunu yapacak olan kişi bana cihaza MIUI 13 yüklendiğinde cihazın çöktüğünü, çift sim kullanılamadığını ve Vodafone hat ile çalışmadığını söyledi. Dirençli cihaz kullanıp böyle...
  6. ilica1407

Rom Mi Note 10 Lite XTRV MIUI 12.5.7.0 Custom Rom / Android 11

Hocam MiuiMix kullandınız mı? Deneyiminiz nasıldı?
  7. ilica1407

MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.5.2.0.RFNMIXM İndirme Bağlantıları

Hocam 12.5.4 Enhanced yayınlandı ama konuyu guncelleme sansimiz var mi?
  8. ilica1407

Rom Güncel rom önerisi

LineageOS, CherishOS, EvolutionX, HavocOS
  9. ilica1407

Soru Dot OS hakkında ve birkaç sorum var

Hocam güncel romların hiçbirinde 3 saatlik bir şarj durumu ile karşılaşmadım orjinal kablo ve adaptör kullandığınızdan emin olun hala problem yaşıyorsanız son sürüm Vantom Kernel custom kernelini cihaza flashlayın sorun kalmayacaktır. 1631310935 Evet ±20W bir hız sunuyor.
  10. ilica1407

Rom Güncel rom önerisi

Hocam şu an kullanmakta olduğunuz rom gibi Xiaomi romu olan MIUI mı kullanmak istiyorsunuz yoksa stock android üzerine kurulan AOSP romları mı kullanmak istiyorsunuz. MIUI olarak kullanmıyorum ama gördüğüm geribildirimler dahilinde xiaomi.eu 12.5.2 tavsiye edebilirim. AOSP kullanmak istiyorsanız...
  11. ilica1407

Rom Mi Note 10 Lite - [OFFICIAL] HavocOS 4.6 [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Hızlı şarj mevcut fakat 30W değil. Orjinal kablo ve adaptör ile test ettiğim değer 18 - 22 W arası değişiyor. Zaman olarak da 20 - 100 sarj 1 saat 10dk civarı bir zaman alıyor.
  12. ilica1407

MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.3.0.RFNEUXM İndirme Bağlantıları

Hocam kendi imeisi olan bir cihazın ne kadar yanlış yaparsan yap imeisinin silindiğini ilk defa sizden duyuyorum. Böyle bir şey mümkün mü?
  13. ilica1407

MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.3.0.RFNEUXM İndirme Bağlantıları

Merhabalar romu kullanan bir arkadaş SafetyNet Checker uygulaması ile bir SafetyNet Check yapıp sonucu paylaşabilir mi?
  14. ilica1407

İlk defa böyle bir hata duyuyorum. Bunu bir şekilde Xiaomi'ye bildirmez isen çözüm geleceğini sanmam. Widevine sorunu için bile 2 ay uğraştık fark edilsin diye. Mi Community'den ulaşabilirsin teknik elemanlara. Ama bence öncelikle sorunun senin kablon ya da adaptöründen kaynaklanıp...
  15. ilica1407

Soru Custom Rom Önerileri

AOD' kullanmıyorum ama AOSP romların AOD'ları bence hepsinin sabittir. Şarj hızını ise Vantom Kernel flashlayarak çözdüm 30W olmasa bile tam dolumu 1 saat 15 dakika civarı bir sürede yapıyor. Isınması da aynı sizin yazdığınız değerlerde oluyor.
Üst Alt