Rom Mi Note 10 Lite - [OFFICIAL] HavocOS 4.6 [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
Mi Note 10 Lite HavocOS 4.6
Official - Android 11

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Halihazırda kullanmakta olduğum bir Romdur. Performansından ve kararlılığından çok memnunum. OTA üzerinden güncelleme alan bir Rom. Her ay güvenlik güncellemesi ve bug patchleri gelmekte.

Güncelleme ve Kurulum Talimatları:

1) Cihazın BootLoader'ı açık, içinde Android 11 uyumlu Custom Recovery (Orangefox tavsiyemdir ama TWRP de kullanabilirsiniz) bulunmalıdır.
2) Rom'u bilgisayarınıza indirin, cihazınızı Recovery modda başlatın, Format Data işlemi uygulayın, tekrardan recovery modda yeniden başlatın.
3) Cihazınızı bilgisayara bağlayın ve bilgisayardaki ROM dosyasını cihazınızın "Internal Storage" ına atın.
4) Cihazınızdan ROM'u flashlayın ve işlem sonunda Wipe işlemi uygulayın.
5) Cihazınızı normal şekilde yeniden başlatın ve ROM'un tadını çıkarın.

İndirme bağlantıları:

Ekran Görüntüleri:

ẞyHellsing

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nihat
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
5
sensör sorunu var mi acaba ve aramalarda ses kayıt yapılabiliyor mu

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
True phone uygulaması kullanarak hem kayıt yapabilir hem sensör sorununu sıfıra indirebilirsiniz. Çünkü bizim cihazdaki sensörle uyumsuzluk gösteren google arama uygulaması.

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
True phone uygulaması kullanarak hem kayıt yapabilir hem sensör sorununu sıfıra indirebilirsiniz. Çünkü bizim cihazdaki sensörle uyumsuzluk gösteren google arama uygulaması.
Hocam bence uyumsuzluk MIUI'da. Romumu degistirdim, birkac aosp rom denedim hicbirinde sensor sorunu yasamadim hepsinde Google Arama kullandım.

fehmiturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fehmi
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
crDroid kullanıyorum, sensör sorunu var, ayrıca dokun&öde çalışmıyor.

Ayrıca şarj ile ilgili, 5 volt ile 8watt, 12 volt ile 6watt oluyor. Custom romlar henüz cihazın kendi kapasitesinde hızlı şarj yapamıyor.

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
crDroid kullanıyorum, sensör sorunu var, ayrıca dokun&öde çalışmıyor.

Ayrıca şarj ile ilgili, 5 volt ile 8watt, 12 volt ile 6watt oluyor. Custom romlar henüz cihazın kendi kapasitesinde hızlı şarj yapamıyor.
Bundan emin misiniz hocam? Ben de cihazın garantisi bittiğinde AOSP ROM'a geçmek istiyorum ama birtakım endişelerim var. Şarj da bunların arasında. AOSP ROM'a geçersek hızlı şarj özelliğini kaybeder miyiz? Bir diğer sorum ise MIUI'da bulunan 64MP, slow motion ve diğer kamera özelliklerini kaybeder miyim?

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Bundan emin misiniz hocam? Ben de cihazın garantisi bittiğinde AOSP ROM'a geçmek istiyorum ama birtakım endişelerim var. Şarj da bunların arasında. AOSP ROM'a geçersek hızlı şarj özelliğini kaybeder miyiz? Bir diğer sorum ise MIUI'da bulunan 64MP, slow motion ve diğer kamera özelliklerini kaybeder miyim?
Custom romlar ilk çıktığı gibi değil. Custom Kernel çıkmasıyla birlikte sorunlar çözüldü. 3 aydır custom rom kullanıyorum, bunların arasında CrDroid, Havoc Os, DotOs, ve Cherish var. Hepsinde şu anda kızılötesi kumanda, live display(açık havada ekstra parlaklık), titreşim engelleme, NFC gibi zor olan özellikler bile çalışıyor. Cherish romdayım ve turbo şarj'da çalışıyor.

Sorunuza gelecek olursak kamera olarak gcam yüklü geliyor ve epey başarılı. AnxCam yükleyerek miui cameraya sahip olabilirsiniz ama 64mp çalışmıyor, uzun pozlama gibi ilave özellikler de geliyor ama anx camera stabil değil. Slow motion gcam'da çalışıyor.

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
Custom romlar ilk çıktığı gibi değil. Custom Kernel çıkmasıyla birlikte sorunlar çözüldü. 3 aydır custom rom kullanıyorum, bunların arasında CrDroid, Havoc Os, DotOs, ve Cherish var. Hepsinde şu anda kızılötesi kumanda, live display(açık havada ekstra parlaklık), titreşim engelleme, NFC gibi zor olan özellikler bile çalışıyor. Cherish romdayım ve turbo şarj'da çalışıyor.

Sorunuza gelecek olursak kamera olarak gcam yüklü geliyor ve epey başarılı. AnxCam yükleyerek miui cameraya sahip olabilirsiniz ama 64mp çalışmıyor, uzun pozlama gibi ilave özellikler de geliyor ama anx camera stabil değil. Slow motion gcam'da çalışıyor.
Yine stock ROM'da kalmak en mantıklısı.

Xanthcial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0