huso177 kullanıcısının son içeriği

1. huso177

Yardım Poco x3 Nfc şebeke sorunu

şöyle bir detay var kısa süre önce şarj soketi tamiri yaptırmıştım
  2. huso177

imei atılmış telefon. fakat 2 senedir sıkıntısız bir şekilde kullanıyordum
  3. huso177

Merhaba son zamanlarda poco x3 nfc telefonumda şebeke sorunu var. örneğin mobil ağa bağlantı birden gidiyor. bir süre sonra geri geliyor ve ayrıca yavaş. Ayrıca bir çok kez telefonuma ulaşılamadığını söyleniyor. sorun nedir bir fikri olan var mı?
  4. huso177

Yardım Redmi 9T güncelleme sonrası sorunlar

Merhaba arkadaşlar. Annemin redmi 9t telefonu var. güncelleme geldi ve güncelledim. güncellemeden sonra telefon reboot moduna düştü. her defasında kendini yeniden başlatıyordu. wipe data reset attım ve yeniden başlattıktan sonra kurulum ekranına geliyor ve 2-3 saniye sonra tekrar res atıyordu...
  5. huso177

Yardım Redmi 9T güncelleme sonrası yaşadığım problem

Merhaba arkadaşlar. Annemin redmi 9t telefonu var. güncelleme geldi ve güncelledim. güncellemeden sonra telefon reboot moduna düştü. her defasında kendini yeniden başlatıyordu. wipe data reset attım ve yeniden başlattıktan sonra kurulum ekranına geliyor ve 2-3 saniye sonra tekrar res atıyordu...
  6. huso177

Yardım Redmi 9T 2 sn bir ses gitme sorunu

bootloader kilit açma isteği yolladım. 360 saat süre verdi. bunu açmanın farklı yolu var mı?
  7. huso177

işte geri dönme konusunda sıkıntı var. bootloader kilitli. kilidi açmadan düşürme yolu var mı?
  8. huso177

Arkadaşlar merhaba. Benim sorunum ilk şöyle başladı. Telefona güncelleme geldi. Güncelledikten sonra telefon reboot moduna düştü. sürekli açılıp reboot moda düştü. hard reset attım hala çözülmedi. daha sonra tamirciye verdim. bir şekilde telefonun sorununu çözdü. Miu 13.0.1 sürümünü yükledi...
Üst Alt