Yardım Redmi 9T 2 sn bir ses gitme sorunu

huso177

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.1
Telefon Modeli
redmi 9T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba. Benim sorunum ilk şöyle başladı. Telefona güncelleme geldi. Güncelledikten sonra telefon reboot moduna düştü. sürekli açılıp reboot moda düştü. hard reset attım hala çözülmedi. daha sonra tamirciye verdim. bir şekilde telefonun sorununu çözdü. Miu 13.0.1 sürümünü yükledi. fakat telefonda 2 saniyede bir ses gidiyor. bütün bu sorunlar olamdan önce herhangi bir problem yoktu. telefoncuya tekrar gittim bu seferde anakarta gelen dengesiz frekanslardan kaynaklanıyor dedi. yani tahmini o yönde olduğunu söyledi. tamirci olarak çok iyi olduğunu bildiğim kişi. fakat bu bana mantıksız geldi. çünkü güncellemeden önce böyle bir sorun yoktu. ayrıca bootlocker kilitli. şimdi ne yapabilirim? yol gösterebilecek olan var mı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
bence de mantıksız.. Kabaca sebep şu; Yüksek sürüm - Modem uyumsuzluğu. miui 12 eea global roma dönün sorun düzelecektir. Tek sizde değil hepsinde oluyor bu sorun.

Oyla:

huso177

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
4
bence de mantıksız.. Kabaca sebep şu; Yüksek sürüm - Modem uyumsuzluğu. miui 12 eea global roma dönün sorun düzelecektir. Tek sizde değil hepsinde oluyor bu sorun.
işte geri dönme konusunda sıkıntı var. bootloader kilitli. kilidi açmadan düşürme yolu var mı?

Oyla:

huso177

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
4
Oyla:

huso177

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
4
bootloader kilit açma isteği yolladım. 360 saat süre verdi. bunu açmanın farklı yolu var mı?

Oyla:
Üst Alt