Yardım Redmi 9T güncelleme sonrası yaşadığım problem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

huso177

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
4
Merhaba arkadaşlar. Annemin redmi 9t telefonu var. güncelleme geldi ve güncelledim. güncellemeden sonra telefon reboot moduna düştü. her defasında kendini yeniden başlatıyordu. wipe data reset attım ve yeniden başlattıktan sonra kurulum ekranına geliyor ve 2-3 saniye sonra tekrar res atıyordu. bootloader kilidi olduğu için yazılım da atamadım ve telefon tamircisine verdim. bir şekilde telefonu açtı. miu sürümü 13.0.1 tr sürümü ile açıldı. fakat yeni sorunlar ortaya çıktı telefon hem kasıyordu ve youtube vs zil sesi gibi seslerde ses 3 saniyede 1 kesiliyordu. telefoncuya tekrar gittiğimde bunun yazılım kaynaklı olduğunu düşünmediğini ana karta gelen frekansın dengesiz olabileceğini düşündü. fakat bana bu mantıksız geldi. eski sürümde ses ile ilgili sorun yoktu. telefoncu telefonu bu haliyle kullanabileceğimi söyledi. telefoncuya sürüm düşürerek bu sorunun düzelebileceğini söyledim. eğer yapabilirsen dene dedi belki de ben yanılıyorumdur dedi. ben bir şekilde manuel olarak telefondan güncelledim. miu 14.0.3 sürümüne. telefonun sesi düzeldi. fakat bu sefer wifi açılmıyor ve imei uçtu. imei sorun değil imei attırılır. bu sorundan sonra ne yapabilirim? wifi açılmadığı için tekrar güncelleyemiyorum. bootloader da kapalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt